„Fakt” ma czterech zastępców redaktora naczelnego. Nowa osoba na stanowisku

  • Prasa
  • Dzienniki
Autor: rafs

Redaktor naczelny Faktu ma kolejnego zastępcę. Jest to Natalia Rzewińska. Objęła ona funkcję zastępczyni redaktora naczelnego dziennika Fakt.

W nowej roli będzie odpowiedzialna za kwestie online oraz za dalszy rozwój serwisu Fakt.pl. Od 1 listopada 2023 roku redaktorem naczelnym „Faktu” jest Michał Wodziński. Od stycznia bieżącego roku dziennik ma czterech zastępców. Rzewińska dołączyła bowiem do Aldony Toczek, Marcina Kowalczyka oraz Michała Piaseckiego, który pracuje od grudnia 2023 r.

Dołączenie Natalii do zespołu Faktu znacząco podniesie jego kompetencje w obszarze digital. Aby sprostać wyzwaniom, jakie są przed nami, redakcja potrzebowała menedżerki o takim profilu. Cieszę się, że będziemy mogli korzystać z bogatego doświadczenia Natalii oraz wspólnie podejmować w przyszłości kluczowe dla newsroomu, strategiczne decyzjemówi Michał Wodziński, redaktor naczelny dziennika Fakt.

Kim jest Natalia Rzewińska?

Natalia Rzewińska z mediami jest związana od blisko dziesięciu lat. Swoje pierwsze kroki stawiała jako analityk przekazów medialnych w Newton Media, a w 2015 roku dołączyła do redakcji „Wprost”. Pracowała jako dziennikarka w newsroomie, redaktorka i wydawczyni. Od lipca 2017 roku kierowała serwisem Wprost.pl. Była odpowiedzialna za rozwój redakcji online Wprost i współuczestniczyła w transformacji cyfrowej tygodnika. Pod jej kierunkiem w grupie PMPG Polskie rozbudowano portfolio serwisów wertykalnych dotyczących biznesu, rozrywki czy podróży.

fot. Fakt