Finał plebiscytu „100 polskich piosenek, które kochacie!” w majówkę w RMF FM

  • Radio
  • Grupa RMF
Autor: mbog

Radio RMF FM przygotowało na majówkę szereg specjalnych audycji. Słuchacze stacji będę mogli posłuchać m.in. miłosnych wyznań słuchaczy wyśpiewanych przez Sylwię Grzeszczak i Pawła Domagałę oraz radiową telenowelą „Zbuntowany amor”, którą czyta Jacek Brzostyński.

1 maja na antenie RMF FM upłynie pod znakiem miłości. O poranku Sylwia Grzeszczak i Paweł Domagała wyśpiewają miłosne wyznania ukochanym słuchaczy rozgłośni w audycji „Ja tu kocham, a Ty śpiewaj”. Następnie, do godziny 16:00 będzie można śledzić losy bohaterów radiowej telenoweli „Zbuntowany amor”. W rolach głównych wystąpią prezenterzy RMF FM. Później antenę radia przejmie „Klub Komediowy” wraz z Jackiem Tomkowiczem. Natomiast po godzinie 20:00 Krzysztof Urbaniak zaprosi na „roztańczone bajlando” w rytmie latino hitów.

W Dniu Flagi, 2 maja biało-czerwone przeboje zapełnią domy słuchaczy RMF FM. O godzinie 11:00 rozpocznie się finał muzycznego plebiscytu „100 polskich piosenek, które kochacie!”. Natomiast wieczorem, po godzinie 20:00 na antenie radia RMF FM królować będzie Beata Kozidrak. W audycji „Wieczór z Królową Nocy w RMF FM” Darek Maciborek porozmawia z polską piosenkarką.

Poniedziałek, 3 maja będzie dniem dobrych wiadomości. Przekażą je dziennikarze, przyjaciele i słuchacze RMF FM. Natomiast wieczorem, po godzinie 20:00 odbędzie się finał akcji „Twoje 5 minut w RMF FM” Natalia Paszkowska, Piotr Zatwarnicki i Eliza Wietrzyńska zaśpiewają dla słuchaczy pozytywne, energiczne covery znanych piosenek.

Beata Kozidrak i sanah po majówce

We wtorek, po majówce Beata Kozidrak założy „Klub Urodzonych 4 maja”. Aby zostać członkiem, słuchacze urodzeni 4 maja będą składać wokalistce życzenia na antenie radia. Te, które najbardziej ją zaskoczą i zachwycą, zostaną nagrodzone jej ulubionym tortem urodzinowym i specjalnym wykonaniem przez nią „Happy Birthday” z dedykacją dla zwycięzcy. W prezencie od Beaty Kozidrak dla wszystkich odbędzie się wielka premiera jej nowego singla „Gambit”.

Natomiast 6 maja w godzinach 23:00-1:00 na antenie RMF FM sanah zaprezentuje przedpremierowo swoją najnowszą płytę „Irenka”. Wokalistka zadebiutuje tego dnia w roli prowadzącej audycję w radiu. Wskazówki przekaże Darek Maciborek.

Logo RMF FM

RMF FM

Ogólnopolska stacja radiowa uruchomiona 15 stycznia 1990 roku. Początkowo retransmitowała sygnał francuskiego Fun Radio. Założycielem i pierwszym prezesem radia był Stanisław Tyczyński. Rozgłośnia nadaje w formacie AC (Adult Contemporary) – na antenie pojawiają się różne gatunki muzyki, od lat 70. po współczesne.