Grupa Polsat Plus rozpoczyna zmianę swoich marek. „Ty rządzisz – nie jakaś firma czy marka”

  • Telewizja
  • Polsat
Autor: mbog

Rozpoczyna się zapowiedziana w czerwcu zmiana logotypów Grupy Polsat Plus. Marki Polsat i Plus będą miały nowe logotypy, a Cyfrowy Polsat zmieni się w Polsat Box. Natomiast Ipla i Cyfrowy Polsat GO zmienią się w jeden serwis – Polsat Box Go. Grupa uruchamia usługę Polsat GO.

Cyfrowy Polsat zmienia się w Polsat Box

Jak już wcześniej informowaliśmy, Grupa Polsat Plus planuje wprowadzić nowe marki, które mają zastąpić dotychczasowe. Marka Polsat Box będzie odpowiedzialna za sprzedaż dostępu do telewizji satelitarnej, dotychczasowo Cyfrowy Polsat.

Polsat Box powstaje, gdyż dostosowujemy naszą ofertę do potrzeb i zwyczajów naszych klientów i widzów. Wiemy, że chcą mieć wybór i możliwość dostępu do swoich kanałów tv, filmów, seriali, wydarzeń sportowych, kiedy, jak, gdzie i w jaki sposób chcą – na telewizorze poprzez antenę satelitarną czy coraz częściej przez internet. I wszystko to gromadzi w sobie marka Polsat Box, dzięki której każdy w dowolnym momencie może wybrać to, co mu się podoba, w sposób, jaki mu odpowiada i w atrakcyjnej cenie – mówi Maciej Stec, Wiceprezes ds. Strategii Cyfrowego Polsatu i Polkomtela, operatora sieci Plus.

Logo Polsat Box
Logo Polsat Box

Polsat Box GO zamiast Ipli i Cyfrowy Polsat GO

Polsat Box GO będzie serwisem online, do którego dostęp będą mieli wszyscy obecni i nowi użytkownicy Polsat Box, a także klienci nieposiadający usług Grupy. Bezpłatny dostęp do treści w usłudze będzie w ramach posiadanej oferty i pakietów telewizyjnych. Natomiast dotychczasowi posiadacze płatnych pakietów w Ipli i Cyfrowy Polsat GO będą je mieli nadal dostępne w ramach Polsat Box GO. Podobnie jak teraz w Ipli, dostęp do oferty będzie mógł wykupić każdy chętny.

Oferujemy swoim klientom i widzom już nie tylko oglądanie telewizji i dostęp do kanałów przez antenę i dekoder satelitarny, ale wiele różnych usług, dostęp również przez internet, możliwość oglądania dzięki Polsat Box Go treści na różnych urządzeniach – na telewizorze, smartfonie, tablecie, komputerze czy laptopie, w dowolnym miejscu, o dowolnej porze. To również oferta dostępna w serwisie i aplikacji online – mówi Justyna Kulka, Członek Zarządu Polkomtela, operatora sieci Plus.

Logo Polsat Box GO
Logo Polsat Box GO

Rusza platforma Polsat GO

Polsat GO będzie nowym serwisem i aplikacją Grupy, która będzie oferowała dostęp do treści Telewizji Polsat. Produkcje będą dostępne bezpłatnie w modelu AVOD, czyli z reklamami.

Logo Polsat GO
Logo Polsat GO

Zmiany w najbliższych tygodniach

Nowe logotypy zyskają również kanały spod marki Polsat i sieć Plus. Cały proces zmiany marek i logotypów potrwa kilka najbliższych tygodni. Właściciel chce, aby konsumenci mieli czas na zapoznanie się z nową identyfikacją Grupy Polsat Plus.

Logo Polsat
Logo Polsat

Nowa identyfikacja wizualna Grupy Polsat Plus powstała we współpracy z zagranicznymi agencjami brandingowymi. Grupa Polsat Plus zaprezentowała nowy branding swoich kluczowych marek w czerwcu. Zmiany są wsparte kampanią reklamową „Kto rządzi…?”.

Obecnie zaczynamy kolejny etap komunikacji, gdzie odsłaniamy nasze marki i odpowiadamy na pytanie „Kto rządzi?”. A tym, kto rządzi jest każdy z nas – mieszkaniec Polski, użytkownik internetu, odbiorca programów, filmów, seriali. Rządzi, bo wybiera to, co chce, co lubi i co jest mu potrzebne. Rządzi, bo ma to, co jest najlepsze. Spójne hasło dla wszystkich marek to „Wybierz swoje wszystko” – zgodnie z przekazem indywidualnego wyboru z pełnej gamy usług, produktów i treści z oferty Grupy Polsat Plus – mówi Piotr Gaweł, Członek Zarządu Polkomtela, operatora sieci Plus.

Podmiotem świadczącym usługi Polsat Box i Polsat Box Go, które zastępują marki Cyfrowy Polsat, Ipla i CP GO, będzie nadal ta sama firma – Cyfrowy Polsat S.A. Plus to marka firmy Polkomtel Sp. z o.o., a Polsat i Polsat Go to marki firmy Telewizja Polsat Sp. z o.o.