Kamila Biedrzycka prowadzącą autorski program „Express Biedrzyckiej”

  • Internet
  • Prasa
  • Dzienniki
Autor: mbog

W środę, 18 września na portalu SE.pl pojawił się premierowy odcinek nowego programu „Express Biedrzyckiej”. Gościem prowadzącej, Kamili Biedrzyckiej był Aleksander Kwaśniewski. Wywiad w formie drukowanej zaprezentowano dzień później w dzienniku „Super Express”.

„Express Biedrzyckiej” to nowy program publicystyczny, przygotowany w formie wideo i udostępniany na portalu „Super Express”. W programie Kamila Biedrzycka gości czołowych polityków i rozmawia z nimi na temat aktualnych oraz gorących wydarzeń. Nowe odcinki programu będą pojawiać się w „Super Expressie” co najmniej trzy razy w tygodniu. Program jest nagrywany w redakcji gazety.

Kamila Biedrzycka jest dziennikarką polityczną. Przez lata pracowała w rozgłośniach radiowych – najpierw w TOK FM, a później RMF FM. Następnie dziennikarka dołączyła do ekipy TVN 24. W latach 2012 – 2016 pracowała w Telewizji Polskiej. Była m.in. gospodarzem „Gościa Poranka TVP Info”. Kamila Biedrzycka aktualnie współpracuje z „Super Expressem” oraz telewizją Superstacja.