Kicia Rożek powraca z nowymi przygodami

  • Telewizja
Autor: mbog

28 stycznia na antenie Cartoon Network pojawią się nowe odcinki „Kici Rożek”, w których różowa księżniczka m.in. stanie do rywalizacji o tytuł super gracza. Dodatkowo fani kreskówki mogą wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania są zestawy klocków.

Pełna pozytywnej energii Kicia Rożek jest władczynią magicznego królestwa. Księżniczka za punkt honoru obrała sobie, aby wszyscy jej przyjaciele i poddani mieli równie dobre samopoczucie jak ona. Gdy jednak coś nie idzie po jej myśli, różowa kotka – jednorożec potrafi się mocno zniecierpliwić.

W jednym z nowych odcinków mała bohaterka wraz z bratem Piesiem Rożkiem oraz Orłodylem, dr Lisiczką i Richardem zagrają w planszówki. Odwiedzą również wyjątkowe wesołe miasteczko. Sprawy przybiorą zaskakujący obrót, gdy na ich drodze stanie zakapturzona postać, która zamieni niewinną zabawę w zaciętą rywalizację.

Premierowe odcinki „Kici Rożek” będzie można oglądać już od 28 stycznia. Serial animowany będzie emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 15:05 w Cartoon Network.

Ponadto na stronie internetowej Cartoon Network rozpoczął się konkurs „Kicia Rożek przynosi Ci szczęście”.  Uczestnicy konkursu muszą opowiedzieć o ulubionych zabawach z przyjaciółmi. Do wygrania w konkursie są zestawy klocków Lego Kicia Rożek. Zabawa trwa do 17 lutego.