Kolekcja komiksów „Tytus, Romek i A’Tomek” z dziennikiem Fakt

  • Prasa
  • Dzienniki
Autor: mbog

Już w poniedziałek z Faktem będzie dostępna pierwsza część kolekcji legendarnych komiksów „Tytus, Romek i A’Tomek”. W sprzedaży samodzielnej poszczególne części serii będą się pojawiać w każdy wtorek od 23 lutego.

Fakt z pierwszą częścią serii komiksów „Papcia Chmiela” będzie kosztować 6,99 złotych. Od wtorku 23 lutego Księga 1 będzie dostępna również w samodzielnej sprzedaży – w kioskach i salonach prasowych oraz w księgarni internetowej Literia.pl. Kolejne tomy będą ukazywały się w sprzedaży kioskowej i internetowej co wtorek. W kolekcji docelowo ukaże się 25 ksiąg przygód słynnej trójki przyjaciół.

Henryk Jerzy Chmielewski („Papcio Chmiel”) – to najpopularniejszy autor komiksów w Polsce, nestor i mistrz polskich twórców komiksów. Chmielewski był zarówno autorem tekstu, jak i rysownikiem. Jego komiksy były publikowane od połowy ubiegłego wieku. „Papcio Chmiel” zmarł w styczniu 2021 roku.

Tytus Romek i A'Tomek
fot. RASP

Kolekcja powstała we współpracy z Wydawnictwem Prószyński Media, wieloletnim wydawcą komiksów z serii „Tytus, Romek i A’Tomek”.