Koniec „Radiokomitetu” w Superstacji

  • Telewizja
  • Polsat
Autor: dd

Decyzją władz Superstacji, publicystyczny program „Radiokomitet” schodzi z anteny stacji. O zakończeniu programu poinformowali w środę na profilu jednego z portali społecznościowych jego prowadzący – Jarosław Ważny i Maciej Mroczek.

Radiokomitet – fot. Superstacja

To jednak nie koniec współpracy obu prowadzących z Superstacją. Nadal pozostaną jednymi z gospodarzy programu „Bez Ograniczeń”, do którego dołączyli pod koniec marca br.

W „Radiokomitecie” Ważny i Mroczek komentowali bieżące wydarzenia społeczno-polityczne. W programie grana była też alternatywna muzyka rockowa, zapraszani byli też goście ze świata muzyki, mediów oraz polityki. Ostatni odcinek wyemitowano 16 czerwca, a jego gościem był publicysta Marcin Kowalski.

Jarosław Ważny jest puzonistą zespołu Kult, a Maciej Mroczek liderem punkowego zespołu „The Lunatics”. Wcześniej byli też związani z akademickim Radiem Kampus, nadającym w Warszawie.

Przypomnijmy, że na początku czerwca br. Telewizja Polsat przejęła Superstację w całości. Po wykupieniu kanału nowy właściciel nie wykluczał zmian ramówkowych. Stacja ma też zmienić swoją siedzibę.

Szanowni Państwo, Przyjaciele Radiokomitetu!po paru latach działalności przyszedł czas, żeby, jak w piosence…

Opublikowany przez Radiokomitet Środa, 27 czerwca 2018