„Kuchenne rewolucje” od 28 lutego w TVN

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mbog

„Kuchenne rewolucje” powracają z nowymi odcinkami na antenę TVN. Tej wiosny Magda Gessler będzie świętować przeprowadzenie już 250. rewolucji. Dziewiętnasty sezon programu ruszy 28 lutego, pora emisji pozostanie bez zmian.

W nadchodzącym sezonie Magda Gessler zrewolucjonizuje między innymi wyjęty z czasów PRL „Paradiso” pod Legnicą oraz pierogarnię w Tczewie i Nowogardzie. Na ratunek przybędzie też siostrom z Aleksandrowa Łódzkiego, prowadzącym domowy bar, oraz właścicielce drewnianej „Karczmy” pod Lublinem. „Kuchenne rewolucje” przyjadą także do wilanowskiej restauracji „Mada”, specjalizującej się w kuchni gruzińskiej, a także rybnickiej „Dzikiej róży”.

„Kuchenne rewolucje” zawitają również do niewielkiej Słupi pod Bralinem, tuż przy dawnej trasie Warszawa-Wrocław. Mirek otworzył tam okazałą „Hacjendę”, jeden z pierwszych w Polsce prawdziwych steak house‘ów. Dobra passa skończyła się wraz z wybudowaniem drogi ekspresowej. Mężczyzna starał się wprowadzać zmiany w menu, wykorzystując swoje doświadczenie zdobyte za granicą. Serwował, bez powodzenia, owoce morza, homary, a nawet steki z aligatora, wracając finalnie do kuchni polskiej.

„Kuchenne rewolucje” można oglądać na antenie TVN już od dziewięciu lat. W kwietniu widzowie zobaczą 250. rewolucję restauracji przeprowadzoną pod bacznym okiem Magdy Gessler.

Pierwszy odcinek dziewiętnastego sezonu „Kuchennych rewolucji” zostanie wyemitowany 28 lutego. Pierwotnie emisja nowej serii miała ruszyć tydzień wcześniej – 21 lutego. Premierowe odcinki pojawią się w czwartki o godzinie 21:30. Powtórki będzie można obejrzeć w soboty o godzinie 16:00.