Malwina Wędzikowska i jej mama bohaterkami programu TTV

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mab

Zakończyły się zdjęcia do nowej odsłony polskiej wersji „The Things My Dad Failed to Teach Me”. W trzeciej serii w rolach głównych widzowie zobaczą stylistkę, Malwinę Wędzikowską oraz jej mamę, Ewę. Seria na antenie TTV zadebiutuje wiosną przyszłego roku.

Malwina Wędzikowska, żyjąca na walizkach stylistka, przekroczyła 40. rok życia i chce przyjrzeć się temu, co jej umknęło. Moment jest sprzyjający, niedawno pani Ewa przeszła na emeryturę i planuje przeprowadzić się na mazurską wieś. Małymi krokami chce przeobrazić zaniedbane gospodarstwo w Karwicy w prawdziwy dom.

Przed obiema kobietami spore wyzwanie, ponieważ po raz pierwszy po dwudziestu latach spędzą ze sobą dłuższy czas. Malwina pomoże w pracach porządkowych i ramię w ramię spróbują doprowadzić gospodarstwo do lepszej formy. Prawdziwym testem dla nich będzie jednak próba zrozumienia drugiej strony. Matka i córka razem spędziły dwa tygodnie.

Pierwszy sezon polskiej wersji, z Robertem i Tadeuszem Motyką, emitowany był na antenie TTV jesienią ubiegłego roku, z kolei druga seria zadebiutowała pół roku później.

„Rzeczy, których nie nauczyła mnie matka” wiosną w TTV.