Marzena Rogalska odchodzi z Telewizji Polskiej

  • Telewizja
  • TVP
Autor: mbog

Marzena Rogalska poinformowała w mediach społecznościowych, że po 12 latach współpracy postanawiła odejść z Telewizji Polskiej. Dziennikarka prowadziła „Pytanie na śniadanie”, a także pojawiała się w programach rozrywkowych, takich jak „To był rok” i „Kocham Dwójkę. Złoty Jubileusz”.

Marzena Rogalska jest prezenterką i dziennikarką. W przeszłości pracowała między innymi w krakowskim oddziale Telewizji Polskiej, radiu RMF FM oraz Antyradiu. W latach 2004-2008 prowadziła program TVN Style „Miasto kobiet”, a w TV Puls teleturniej „Czy jesteś mądrzejszy od 5-klasisty?”.

Dziennikarka od 2009 roku była prowadzącą poranny show „Pytanie na śniadanie”. W Telewizji Polskiej prowadziła także programy, takie jak „Dzieciaki górą!”, „To był rok!”, „Gotowi do gotowania. Start!” i „Zacznij od nowa”. Była również kapitanką drużyn w produkcjach „Kocham Cię Polsko!” oraz „Kocham Dwójkę. Złoty Jubileusz”. Marzena Rogalska była również twarzą startującej 8 marca telewizji TVP Kobieta.

Jak widać, tytuł mojego ostatniego programu „Zacznij od nowa” okazał się proroczy. Bo pamiętajcie, że zawsze można zacząć od nowa – napisała Marzena Rogalska w oświadczeniu.

Marzena Rogalska prowadzi nadal autorską audycję w Radiu Złote Przeboje – „Piątek jak marzenie”.