Jedrzejczyk i Agurrola

Nowakowska, Jędrzejczyk i Egurrola w jury „Dance Dance Dance 3”

mbog

Ida Nowakowska, Joanna Jędrzejczyk i Agustin Egurrola jurorami nowej odsłony tanecznego show programu „Dance Dance Dance”. Program będzie emitowany od marca w TVP 2.

W programie „Dance Dance Dance” gwiazdy odwzorowują choreografie z teledysków znanych na całym świecie. W każdym odcinku duety prezentują wspólny układ oraz choreografię solową. Wszystko na multimedialnej scenie, która łączy świat realny z rozszerzoną rzeczywistością. Główną nagrodą jest 100 tysięcy złotych na wybrany cel charytatywny. Pozostali uczestnicy również wesprą finansowo wskazaną przez siebie instytucję pożytku publicznego.

Gwiazdy programu ponownie będzie wspierać i oceniać tancerka i prezenterka Ida Nowakowska. W roli jurorki w trzeciej edycji „Dance Dance Dance” zadebiutuje sportsmenka Joanna Jędrzejczyk, która wielokrotnie zdobywała tytułu mistrza świata i Europy w boksie tajskim. Była pierwszą Polką w UFC, najbardziej prestiżowej organizacji MMA na świecie, której została mistrzynią w wadze słomkowej i dzierżyła pas przez ponad dwa lata. Ponadto występy gwiazd punktować będzie choreograf Agustin Egurrola, który w przeszłości oceniał umiejętności taneczne Idy Nowakowskiej w programie TVN „You Can Dance – Po prostu tańcz”. Egurrola zasiadał również za panelem jurorskim w talent show „Mam talent!”.

Na parkiecie trzeciej edycji „Dance Dance Dance” zatańczą: Małgorzata Opczowska i Robert El Gendy, Marta Paszkin i Paweł Bodzianny, Roksana Węgiel i Oliwia Górniak, Anna Matysiak i Stanisław Karpiel-Bułecka, Olga Łasak i Paweł Cieślak oraz Ola Nowak i Damian Kordas.

Uczestnicy "Dance Dance Dance 3"
fot. TVP / Waldemar Kompała

Trzecia edycja „Dance Dance Dance” od 5 marca, w piątki o godzinie 20:45 w TVP 2.