Mateusz Szymkowiak poprowadzi talk show w TVP Kobieta. Pierwszym gościem Marta Manowska

  • Telewizja
  • TVP
Autor: mbog

11 września TVP Kobieta rozpocznie emisję nowego programu „Taka jak Ty”, w którym Mateusz Szymkowiak porozmawia ze znanymi Polkami.

Gwiazdy z pierwszych stron gazet z jednej strony wzbudzają olbrzymie zainteresowanie widzów, z drugiej – onieśmielają. W programie „Taka jak Ty” Mateusz Szymkowiak przedstawi je bez zbędnego blichtru, czerwonego dywanu i świateł reflektorów.

Bohaterką pierwszego odcinka będzie Marta Manowska, która opowie o swojej drodze na szczyty show-biznesu. Nie zabraknie wątków osobistych, dotyczących relacji z najbliższymi, planów na przyszłość, pierwszych miłości. Widzowie dowiedzą się, czy Marta Manowska jest podobna do swojej mamy, czy szuka partnera podobnego do taty, czy ma kontakt z byłymi chłopakami, a także czy czasami rzuca talerzami o ścianę.

Taka jak Ty
Marta Manowska i Mateusz Szymkowiak – fot. TVP

Gośćmi kolejnych odcinków programu „Taka jak Ty” będą, m.in.: Teresa Lipowska, Edyta Herbuś, Katarzyna Cichopek, Halina Mlynkova, Beata Pawlikowska, Maryla Rodowicz i Anita Włodarczyk.

„Taka jak Ty” – gospodarzem Mateusz Szymkowiak

Prowadzącym talk show „Taka jak Ty” jest Mateusz Szymkowiak. Dziennikarz związany jest z Telewizją Polską od ponad 10 lat. Jest reporterem w porannym show „Pytanie na śniadanie” oraz w kanale TVP Kobieta. Jest również autorem i prowadzącym program kulturalny „Lajk!” w TVP2. W przeszłości prowadził także koncerty podczas Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, a także był gospodarzem Ceremonii Otwarcia Konkursu Piosenki Eurowizji Junior.

Talk show będzie emitowany w soboty o godzinie 18:30 w TVP Kobieta.

TVP Kobieta – jak odbierać?

TVP Kobieta jest tematycznym kanałem Telewizji Polskiej, który ruszył 8 marca 2021 roku. Stacja pokazuje programy dotyczące urody, zdrowia, mody, urządzania wnętrz, kulinarne, podróżnicze, a także filmy dokumentalne i reportaże dotyczące kwestii społecznych. TVP Kobieta można oglądać w naziemnej telewizji cyfrowej. Stacja jest nadawana w ramach MUX 8 oraz w testowym multipleksie Telewizji Polskiej w DVB-T2 HEVC. Kanał jest dostępny także w sieciach kablowych, m.in. w UPC i Toya.