Miasteczko South Park

„Miasteczko South Park” z polskim dubbingiem w majówkę w Polsat Comedy Central Extra

mbog

1 i 2 maja telewizja Polsat Comedy Central Extra pokaże specjalne odcinki 24. sezonu serialu „Miasteczko South Park”. Tematem wiodącym produkcji jest pandemia koronawirusa.

W nocy z 1 na 2 maja o północy widzowie Polsat Comedy Central Extra zobaczą odcinek „Miasteczko South Park: Specjał Pandemia” („South Park: The Pandemic Special”). Film opowiada o problemach mieszkańców fikcyjnego małego miasteczka w stanie Kolorado związanymi z obostrzeniami pandemicznymi i dystansem społecznym. W tle przewija się wątek Randy’ego, który uświadamia sobie, że prawdopodobnie przyczynił się do wybuchu pandemii COVID-19. Produkcja premierowo została wyemitowana w Polsce 5 października 2020 roku.

Dzień później, również o północy, stacja pokaże film „Miasteczko South ParQ: Misja szczepienia” („South ParQ: Vaccination Special”). Eric, Stan, Kyle i Kenny staną do walki o powrót do normalności. Dostęp do szczepień przeciwko COVID-19 mają tylko seniorzy. Nie podoba się to pozostałym mieszkańcom miasteczka, w tym również nauczycielom, którzy postanawiają odejść ze szkoły. Główni bohaterowie, aby utrzymać swoją przyjaźń, postanawiają pozyskać szczepionki dla pracowników oświatowych. Premiera odcinka miała miejsce 20 marca (wersja z napisami). W nocy z 2 na 3 maja Polsat Comedy Central Extra po raz pierwszy pokaże film z polskim dubbingiem.

Polsat Comedy Central Extra

Polsat Comedy Central Extra

Stacja emitująca polskie i zagraniczne seriale komediowe, a także programy kabaretowe. Kanał nadaje od 3 marca 2020 roku, wcześniej był dostępny pod nazwą Comedy Central Family. Polsat Comedy Central Extra powstaje w wyniku współpracy ViacomCBS i Telewizji Polsat.