Michał Cholewiński

Michał Cholewiński zadebiutuje w czwartek w „Nowym dniu”

mbog

W czwartek, 3 czerwca w telewizji Polsat i Polsat News zadebiutuje Michał Cholewiński – wynika z informacji portalu omediach.info. Dziennikarz poprowadzi poranne pasmo „Nowy dzień”.

Michał Cholewiński rozpoczął karierę medialną na antenie TVP3 Łódź. W 2006 roku dołączył do ekipy TVN24. Początkowo był reporterem, później zaczął prowadzić serwisy informacyjne. W 2014 roku przeszedł do Telewizji Polskiej. Prezentował informacje w TVP Info, a później również w „Teleexpressie” TVP1. Współprowadził także poranny program TVP1 – „Dzień dobry Polsko”.

Dziennikarz dołączy do ekipy porannego pasma „Nowy dzień”. Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że Michał Cholewiński w pierwszych tygodniach będzie współprowadził program razem z Ewą Gajewską.

Chcę wykorzystać luz, energię i swobodę połączoną z umiejętnościami dziennikarskimi Michała w porannym paśmie „Nowy Dzień z Polsat News”. To nasz sztandarowy poranny program Polsat News emitowany również na głównej antenie Polsatu – informowała kilka dni temu Dorota Gawryluk, Dyrektor Pionu Informacji i Publicystyki Telewizji Polsat.

„Nowy dzień” to poranne pasmo informacyjne, które można śledzić codziennie w telewizji Polsat i Polsat News. Program jest emitowany codziennie od godziny 5:59. Głównymi prowadzącymi są: Beata Cholewińska, Joanna Racewicz, Mariusz Abramowicz i Michał Giersz. Do niedawna pasmo prowadziła również Joanna Górska. „Nowy dzień” jest nadawany od 2008 roku.

Aktualizacja

Według najnowszych informacji portalu omediach.info, Michał Cholewiński najprawdopodobniej zadebiutuje w drugim tygodniu czerwca. 3 czerwca i w kolejnych dniach współgospodarzem porannego pasma będzie Piotr Jędrzejek.

Igor Sokołowski zadebiutował we „W rytmie dnia”

1 czerwca na antenie Polsat News zadebiutował Igor Sokołowski, wieloletni dziennikarz TVN24 i TVP. Był współgospodarzem pasma informacyjnego „W rytmie dnia”.