Stand-uperzy gospodarzami programów „Hejt Park” w Kanale Sportowym

  • Internet
  • Kanał Sportowy
Autor: rafs

Kanał Sportowy ogłosił, że wybrane wydania programu „Hejt Park” poprowadzą stand-uperzy. Odcinki show z udziałem komików będzie można oglądać m.in. podczas Mundialu w Katarze.

Ogłoszenie nastąpiło podczas „Hejt Parku”, który odbywał się w warszawskim pubie Bolek po meczu Polska – Chile. Programy mają prowadzić Kacper Ruciński, Piotr „Zola” Szulowski i Cezary Sikora. Kanał Sportowy odda im antenę programu „Hejt Park” raz na kilka dni podczas mistrzostw świata w Katarze. Pierwszy program w tej formule odbędzie się w sobotę, 19 listopada o godzinie 20:00. Program będzie nosił nazwę „Comedy Park”. Cezary Sikora ma pojawiać się podczas Mundialu także codziennie w studiu.

Pierwsze informacje o tym, że Kanał Sportowy odda swoją antenę stand-uperom padły w Hejt Parku w poniedziałek, 12 września. W nim Krzysztof Stanowski zapowiedział, że program poprowadzi czterech prowadzących. Show miał być z udziałem publiczności w studiu. Nie wiadomo, czy pomysł zostanie zrealizowany w pełnym wymiarze.

W Kanale Sportowym wielokrotnie gościli w ramach „Hejt Parku” stand-uperzy. 1 stycznia zorganizowano galę w Arłamowie. Jej prowadzącym został Kacper Ruciński, stand-uper, który między innymi podkładał głos w pierwszych reklamach Viaplay w Polsce. Zarówno prowadzący, jak i sama gala zebrali mieszane opinie widzów.

Kanał Sportowy na Mundial 2022

Kanał Sportowy szczegóły dotyczące ramówki na Mundial ujawnił podczas „zebrania zarządu” we wtorek, 15 listopada. Mateusz Borek i Krzysztof Stanowski mają nadawać z miejsca organizacji turnieju (Borek z Kataru, Stanowski z Dubaju), a Michał Pol i Tomasz Smokowski pozostaną w Warszawie. Kanał planuje ciągłą emisję od godziny 9:30 do 24:00. Program będzie podzielony na części. Tak było w przypadku Hejt Parku 24-godzinnego Krzysztofa Stanowskiego w 2021 roku. Podczas mistrzostw mają nadawać takie formaty jak „Moc Mundialu” (9:30, prowadzą Michał Pol i Przemysław Rudzki),  „Mundial non-stop” (13:00, 16:00, 19:00, prowadzą Adam Kotleszka, Dominik Piechota, Wojciech Piela), „Do boju Polsko” (14:00, prowadzi Michał Pol), oraz „Hejt Park” (22:00, prowadzi Tomasz Smokowski).