Nowa kreskówka „Obóz na wyspie” od 1 grudnia w Cartoon Network

  • Telewizja
Autor: mbog

Cartoon Network zabiera swoich widzów do krainy magii. Czekają tam na nich nowi bohaterowie – Oskar i Jeżynka oraz ich wakacyjne przygody, pełne czarodziejskich stworzeń i niewiarygodnych zjawisk.

„Obóz na wyspie” to nowa produkcja Cartoon Network, autorstwa brytyjskiej animatorki i ilustratorki Julii Pott. Kreskówka przedstawia losy Oskara oraz jego najlepszej przyjaciółki Jeżynki. Dwójka głównych bohaterów trafia na swój pierwszy w życiu obóz letni, na którym wszystko może się wydarzyć.

Bohaterowie muszą zebrać się na odwagę, aby z dala od swoich rodziców, samodzielnie poradzić sobie z tajemnicami i cudami. Opiekunkami obozu są czarownice, konie stają się jednorożcami, a potwory są bardzo przyjazne. Ponadto, dzieci mogą pływać w basenie z rozmownym rekinem, a także przyjaźnić się z Księżycem i bez trudności, gdy tylko skryją się pod łóżkiem, przenosić do innego świata.

Premiera nowego serialu „Obóz na wyspie” już 1 grudnia w Cartoon Network. Emisja w sobotę oraz niedzielę o godzinie 12:55.

Cartoon Network to kanał dla dzieci wypełniony mieszanką komedii i przygody. Seriale z ramówki stacji nawiązują do uniwersalnych motywów humoru, przyjaźni, wyobraźni, akcji oraz przygody. Ramówka kanału obejmuje seriale takie jak: „Niesamowity świat Gumballa”, „Klopsiki i inne zjawiska pogodowe”, „Atomówki” oraz „Ben 10”. Cartoon Network jest dostępny w 20 językach w 111 krajach.