Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga – nowa para prowadzących „Dzień dobry TVN”

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mbog

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga będą prowadzić poranny program telewizji TVN. Nowa para prowadzących „Dzień dobry TVN” zadebiutuje w poniedziałek, 14 września.

Agnieszka Woźniak-Starak jest dziennikarką oraz prezenterką radiową i telewizyjną. W przeszłości była związana z Programem 1 Polskiego Radia i radiem Eska Rock. Pracowała również w Telewizji Polskiej, prowadziła między innymi „Pytanie na śniadanie” oraz „Bitwę na głosy”. Następnie rozpoczęła współpracę z telewizją TVN. Można ją było oglądać w programach „Na językach”, „Aplauz Aplauz”, „Ameryka Express” (wcześniej „Azja Express”), a także „Big Brother”.

Ewa Drzyzga jest dziennikarką telewizyjną i radiową. Na początku kariery pracowała w Polskim Radiu w Krakowie. Następnie dołączyła do ekipy radia RMF FM, była reporterką i serwisantką. Pracowała tam przez ponad 10 lat. Na początku XXI wieku została gospodynią talk show „Rozmowy w toku”. Następnie prowadziła program medyczny „36,6”.

„Dzień dobry TVN” – nowe cykle jesienią

W nowym sezonie w podróż po Polsce wyruszy „Dzieńdobrobus”. Reporterzy programu odwiedzą zakątki Polski. Sprawdzą z czego słyną, co warto zobaczyć i kim są ich mieszkańcy. W ramach cyklu „Raz, dwa, trzy, piękna TY!” styliści, makijażyści i fryzjerzy pokażą, że niewielkim kosztem można dokonać diametralnej odmiany wizerunku. Natomiast w „Sama to ogarniesz” pokazane zostaną szybkie i tanie sposoby na poradzenie sobie z drobnymi, domowymi usterkami.

Jesienią powrócą również znane widzom cykle. Łukasz Skopa w „Co z tego wyrośnie?” podpowie, jak zadbać o owoce i warzywa, które można uprawiać na działce. Michał Cessanis wybierze się w kolejne podróże, żeby udowodnić, że zagraniczne wyjazdy mogą być jednocześnie atrakcyjne i niezbyt kosztowne. Mikołaj Rey w swoich „Podróżach kulinarnych” odkryje nowe lokalne smaki, a w weekendowych „Udanych operacjach” przedstawione zostaną sylwetki wybitnych polskich lekarzy specjalistów. Marcin Kostrzewski powróci z serią przyrodniczą „Marcin z lasu”, w której opowiada o polskiej faunie i florze.

„Dzien dobry TVN” – prowadzący

Jesienią, oprócz nowej pary, program będą prowadzić: Dorota Wellman i Marcin Prokop, Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik, Filip Chajzer i Małgorzata Ohme, a także Paulina Krupińska i Damian Michałowski. Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga zastąpią Kingę Rusin oraz Piotra Kraśko, który został prowadzącym wieczorny serwis informacyjny „Fakty TVN” i „Fakty po faktach”.

Poranny program „Dzień dobry TVN” jest emitowany codziennie od godziny 8:00 w TVN.