Nowa seria „David Dobrik w trasie” już w Player.pl

  • Internet
  • Serwisy wideo
Autor: mab

David Dobrik – twórca internetowy, którego kanał subskrybuje ponad 18 milionów osób, rusza wraz z Discovery w podróż po świecie. Jego przygody będzie można zobaczyć w nowej serii „David Dobrik w trasie”.

David Dobrik jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych twórców amerykańskiego internetu. Swoją popularność zawdzięcza serii krótkich filmików, przedstawiających w zabawny sposób życie oraz „Vlog Squadu”. Twórca internetowy pochodzi ze Słowacji. Przez lata, jako obcokrajowiec w USA, nie mógł swobodnie podróżować za granicę. Teraz stał się posiadaczem zielonej karty.

W premierowym odcinku serii „David Dobrik w trasie”, amerykański YouTuber wraz z przyjaciółmi Natalie Mariduena, Jason Nash, Nick „Jonah” Antonyan, Suzy Antonyan i Todd „Toddy” Smith, wyruszy w podróż po swojej ojczyźnie – Słowacji. Chłopaka nie było w rodzinnym kraju od ponad 19 lat, czyli od momentu, kiedy opuścił go jeszcze jako dziecko. Na tym jednak nie koniec. Odwiedzą także Grecję i Chorwację.

W kolejnych odcinkach Dawid razem z ekipą odtworzą starożytne igrzyska olimpijskie, wezmą udział w polowaniu na ogromne ptaki, odkryją nowe smaki oraz poznają nowe miłości. Natrafią także na dzieci uchodźców z Pakistanu ze Stowarzyszenia na rzecz Społecznego Wsparcia Młodzieży (ARSIS). YouTuber odwiedzi również Dubaj oraz państwa afrykańskie.

„David Dobrik w trasie” od 14 grudnia w serwisie Player.pl, w ramach biblioteki discovery+.