„Behawiorysta” z Więckiewiczem w roli głównej od stycznia w Player.pl

  • Telewizja
  • Serwisy wideo
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mbog

Tuż po Nowym Roku, 4 stycznia na platformie Player.pl zadebiutuje serial „Behawiorysta”. W rolę tytułowego bohatera, który posiada niezwykłą umiejętnością bezbłędnej interpretacji mowy ciała, wcieli się Robert Więckiewicz.

Gerard Edling (Robert Więckiewicz) to persona non grata w opolskich organach ścigania. Jednak, ze względu na umiejętność interpretacji mowy ciała, zostaje nieoficjalnie poproszony o pomoc w schwytaniu niebezpiecznego szaleńca. Mężczyzna wziął za zakładników dzieci i wychowawców jednej z miejskich szkół, nie żądając przy tym nic w zamian. Pod ogromną presją czasu, Edling stara się odkryć motywację porywacza i go przechytrzyć. Niestety, okazuje się, że trafił na równego sobie przeciwnika.

Horst Zeiger (Krystian Pesta) wydaje się doskonale znać sztuczki Gerarda, potrafi przewidzieć każdy jego ruch. Dodatkowo wykorzystując potęgę internetu, zaczyna realizować swój misterny plan. Przestępca organizuje swoiste igrzyska śmierci i zaprasza wszystkich do wirtualnego uczestnictwa w krwawym show. Wybór ofiary pozostawia widzom w internecie, bezpiecznie schowanym za ekranami swoich komputerów.

W obsadzie serialu znaleźli się również: Katarzyna Dąbrowska, Anna Mrozowska, Magdalena Czerwińska, Mirosław Haniszewski, Rafał Zawierucha, Maria Sobocińska i Anna Próchniak. Producentem serialu z ramienia TVN Grupa Discovery i Player.pl jest Tomasz Cichoń, producentem wykonawczym Violetta Furmaniuk-Zaorska i Aktiv Media. Za scenariusz odpowiadają Bartosz Janiszewski i Maciej Kazula. Produkcja oparta jest na motywach bestsellerowej powieści Remigiusza Mroza. Akcja „Behawiorysty” rozgrywa się w Opolu, tam też powstawała część zdjęć do serialu.

„Behawiorysta” od 4 stycznia w serwisie Player.pl.