Chyłka - Oskarżenie

„Chyłka – Oskarżenie” od 30 listopada w Player.pl

mbog

We wtorek, 30 listopada w serwisie Player.pl zostanie udostępniony pierwszy odcinek serialu „Chyłka – Oskarżenie”. Tym razem prawniczka podejmie się obrony skazanego za morderstwa czterech chłopców.

Pobita – w ostatnim odcinku poprzedniego sezonu – i nieprzytomna Chyłka trafia do szpitala sprzed gmachu sądu. U jej boku czuwa Kordian. Prawniczka powoli dochodzi do siebie, gdy otrzymuje tajemniczą wiadomość od księdza Mieleszko, który twierdzi, że to sprawa życia i śmierci. Powołuje się on na znajomość z matką prawniczki.

Ksiądz Mieleszko namawia Chyłkę do podjęcia się obrony Tesarewicza – opozycjonisty skazanego przed laty za morderstwo czwórki dzieci. Śledztwo jest już od dawna zamknięte, a skazany odsiaduje wyrok w więzieniu. Mieleszko jest jednak pewny, że sprawca nie został ujęty, a za kratami przebywa niewinny człowiek. Sprawa staje się coraz bardziej skomplikowana, gdy okazuje się, że jedna z ofiar mordercy żyje. W tej sytuacji śledztwo musi zostać wznowione. Chyłka jest zdecydowana, by podjąć się obrony Tesarewicza, czemu sprzeciwia się Żelazny. Ze sprawą okazuje się być związany również Langer.

Chyłka - Oskarżenie
fot. TVN Grupa Discovery

W obsadzie ponownie znaleźli się Magdalena Cielecka, Filip Pławiak, Jakub Gierszał, Piotr Żurawski, Ireneusz Czop, Szymon Bobrowski, Jacek Koman, Szymon Piotr Warszawski, Cezary Pazura, Marcin Bosak, Olgierd Łukaszewicz i Artur Żmijewski. W piątym sezonie pojawią się nowe postacie grane między innymi przez Jana Englerta, Adama Ferency, Ewę Wencel, Małgorzatę Potocką, Witolda Dębickiego, Pawła Kosa, Jacka Mikołajczaka oraz Maję Pankiewicz.

Pierwszy odcinek serialu „Chyłka – Oskarżenie” zostanie udostępniony we wtorek, 30 listopada o godzinie 6:00 w Player.pl. Kolejne odcinki co tydzień.