„Żony Miami” od 6 grudnia w Player.pl

  • Telewizja
  • Serwisy wideo
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mbog

6 grudnia na platformie Player.pl zadebiutuje program „Żony Miami”. Produkcja pokazuje życie pięciu kobiet, mieszkanek Florydy, które spełniają swój amerykański sen, czerpiąc z życia pełnymi garściami.

Kilka lat temu telewizja TVN emitowała reality show „Żony Hollywood”. Teraz kamery ponownie zawitają do Stanów Zjednoczonych, żeby poznać piękne i wyjątkowe Polki, które pod gorącym słońcem Florydy w towarzystwie bryzy znad oceanu, spełniają swój amerykański sen. Tym razem ekipa dotarła do jednego z najmodniejszych i najbardziej luksusowych miejsc na ziemi – Miami, mekki milionerów oraz przedstawicieli światowego showbiznesu.

W owianym legendą kulturowym centrum Florydy mieszkają tytułowe „Żony Miami”: Aneta, Ela, Karolina, Ewa i Sylwia. Do tego grona dołączy para z programu „Żony Hollywood”, która przybędzie do Miami, szukając ekskluzywnego apartamentu. Bohaterki otworzą drzwi rezydencji i zaproszą do swojego świata. Przedstawią bliskich i pokażą, jak wygląda ich codzienność. Widzowie dowiedzą się, jak bardzo ich relacje rodzinne, uczucia, problemy oraz dylematy, z którymi muszą się mierzyć, różnią się od naszych.

Program na zlecenie Playera produkuje firma Golden Media Polska.

Żony Miami
fot. TVN Grupa Discovery

Dwa premierowe odcinki nowej produkcji Player Original „Żony Miami” zostaną udostępnione w poniedziałek, 6 grudnia w Player.pl.