Nowe odcinki „Scooby-Doo i… zgadnij kto?” na Boomerangu

  • Telewizja
Autor: mbog

Ekipa „Wehikułu tajemnic” powraca na antenę telewizji Boomerang z nowymi odcinkami. W poniedziałek, 26 października stacja rozpocznie emisję kolejnego sezonu „Scooby-Doo i… zgadnij kto?”.

Scooby-Doo, Fred, Kudłaty, Daphne i Velma znów odkryją wiele tajemniczych miejsc. Ekipa tropi duchy i przedziwne stworzenia, jednak bardzo często okazuje się, że pod maską potwora skrywa się chytry rzezimieszek. Perypetie nietypowego psa i jego przyjaciół zawsze są pełne zwrotów akcji. Niezdarny, lecz uczynny Kudłaty, odważny Fred, mądra Velma i rezolutna Daphne uzupełniają się charakterami jako drużyna. Współpraca to ich siła, dzięki której podołają nawet najtrudniejszym wyzwaniom.

W kolejnych odcinkach „Scooby-Doo i… zgadnij kto?” wesoła paczka wybierze się do nawiedzonego szpitala z lat 50., gdzie straszy widmo tajemniczego doktora. Scooby-Doo i jego przyjaciele wybiorą się również do puszczy amazońskiej, gdzie będą musieli odnaleźć tajemniczy, zaginiony but. Spotkają na swojej drodze również bardzo dziwnego robota.

W serii „Scooby-Doo i… zgadnij kto?” bohaterom pomagają gwiazdy światowego formatu oraz superbohaterowie. Do drużyny „Wehikułu tajemnic” dołączyli między innymi piosenkarka Sia, aktorka Whoopi Goldberg, a także fikcyjne postacie takie jak Sherlock Holmes czy Batman.

Premiera nowych odcinków „Scooby-Doo i… zgadnij kto?” w poniedziałek, 26 października w Boomerangu. Emisja codziennie o godzinie 15:00.

Logo Boomerang

Boomerang

Kanał dziecięcy należący do Turner Broadcasting System. Stacja kieruje swoje programy do dzieci w wieku 4-7 lat. Boomerang prezentuje lekką i pełną humoru rozrywkę ze znanymi bohaterami. Na antenie stacji można zobaczyć przygody między innymi: Królika Bugsa i Strusia Pędziwiatra.