Nowe odcinki serialu „Królewska Straż” w Boomerangu

  • Telewizja
Autor: mbog

W krainie Królewskiej Straży jest pięć wielkich królestw, a każde z nich chroni supergrupa wybitnych agentów. Dzięki nim mieszkańcy mogą spać spokojnie i cieszyć się pięknem własnego otoczenia. Już od 14 czerwca na antenie Boomeranga pojawiać się będą nowe odcinki serialu „Królewska Straż”.

W nowych odcinkach pojawi się postać Maksa Demolki, który kiedyś był zwykłym mieszkańcem Królestwa Dolin, ale teraz stał się prawdziwym rozrabiaką. Maks uwielbia głośno grać na gitarze i postanawia dać koncert pasażerom pociągu. Luka i jego przyjaciele wkroczą do akcji, aby zadbać komfort podróżnych.

Królewska Straż będzie musiała zaopiekować się także innym pojazdem: ciężarówką pełną pysznych płatków śniadaniowych. W jednym z pudełek znajduje się drogocenna zabawka. Sprytna lisica Envie Fernandez postanawia rozpakować wszystkie pudełka z pojazdu i zagarnąć fant dla siebie. Królewska Straż ruszy też w pościg za robotem Funbitem-9000 i spróbuje odwrócić urok, który Maks Demolka rzuci na TJ.

Premiera nowych odcinków „Królewskiej Straży” w poniedziałek, 14 czerwca na antenie Boomeranga. Emisja codziennie o godzinie 18:00.

Logo Boomerang

Boomerang

Kanał dziecięcy należący do Turner Broadcasting System. Stacja kieruje swoje programy do dzieci w wieku 4-7 lat. Boomerang prezentuje lekką i pełną humoru rozrywkę ze znanymi bohaterami. Na antenie stacji można zobaczyć przygody między innymi: Królika Bugsa i Strusia Pędziwiatra.