„SpongeBob Kanciastoporty”, „Psi patrol” i inne bajki w ofercie Player.pl

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mbog

1 czerwca podstawowa oferta serwisu Player.pl została wzbogacona o popularne tytuły z ulubionymi bohaterami bajek. Udostępniono produkcje takie jak: „SpongeBob Kanciastoporty”, „Psi patrol”, „My Little Pony” i „Dora poznaje świat”.

Bajki edukacyjne

Dora to idealna przyjaciółka dla każdego młodego człowieka. Rezolutna i głodna przygód ośmiolatka w każdym odcinku zabierze dzieci w swoją kolejną pasjonującą podróż. Wraz z bajką „Dora poznaje świat” widzowie nauczą się podstaw języka angielskiego, rozwiną zdolności logicznego myślenia i dowiedzą się, dlaczego warto pomagać zwierzętom.

Głównym bohaterem bajki „Blaze i megamaszyny” jest AJ. Chłopak ma osiem lat i jest niezwykle utalentowany. Potrafi zdziałać techniczne cuda. Ma też całą masę szalonych pomysłów. Razem ze swoim monster truckiem Blazem doświadcza on codziennie wielu niezwykłych przygód w Axle City, rozwiązując przy tym najróżniejsze problemy mieszkańców miasteczka.

Przyjaźń i współpraca

W ofercie Player.pl pojawił się również serial „Psi patrol”. Marshall, Rubble, Chase, Rocky, Zumy, Skye, Everest oraz Tracker są bohaterskimi czworonogami, które razem z bystrym i rezolutnym dziesięciolatkiem o imieniu Ryder co chwilę muszą ruszać na ratunek potrzebującym mieszkańcom swojego miasta. Ich odwaga i męstwo godne są pozazdroszczenia.

Udostępniono także nowy sezon „My Little Pony”, opowieści o małych i magicznych kucykach, które po raz pierwszy będą musiały opuścić baśniową Equestrię i wkroczyć z tajemniczy wielki świat. Stadko dzielnych kucyków staje oko w oko ze swoim największym wrogiem. Złowrogi Król Burzy postanawia wykraść całą magię z ich rodzinnego królestwa Equestrii. By ją odzyskać, dzielni bohaterowie wyruszą w pełną przygód podróż, podczas której zyskają nowych przyjaciół jak morskie kucyki czy dobroduszni piraci, przeżyją wiele emocjonujących i zabawnych perypetii i po raz kolejny udowodnią, że przyjaźń to magia.

Sympatyczna Peppa, tytułowa bohaterka bajki, nie jest zwyczajną świnką. Uwielbia się bawić, przebierać i poznawać świat. Razem ze swoimi przyjaciółmi czas wolny spędza na dworze. Największą radość sprawia jej skakanie do błotka.

Seriale animowane

W serwisie Player.pl udostępniono także 11. sezon serialu „SpongeBob Kanciastoporty”. Główny bohater jest uroczą gąbką, która mieszka w małym domku na dnie oceanu. Jego wielką pasją jest gotowanie i marzy on o opanowaniu tej sztuki do perfekcji. SpongeBob pracuje w podwodnej restauracji, która serwuje kraboburgery. Nie brakuje mu energii przez co często wypakowywuje on siebie i swoich najbliższych w kłopoty. Pocieszna animacja, która wprawi w dobry humor nawet największego gbura.

Serial „Kung Fu Panda” to szalone przygody odważnego wojownika Po i jego przyjaciół. Bohater został pasowany na smoczego wojownika i teraz razem ze swoją dzielną ekipą strzeże porządku w Dolinie Pokoju. Pewnego dnia do beztroskiej krainy przybywają groźni intruzi. Panda nie jest w stanie długo ich znosić i zrobi wszystko, żeby przywrócić spokój.

Ofertę serwisu Player.pl wzbogacono również o kontynuację kultowej kreskówki „Wojownicze Żółwie Ninja”. Nowa seria w zabawny sposób przedstawia losy niecodziennych Żółwi. Leonardo, Raphael, Michelangelo i Donatello są zgranym zespołem, który wyćwiczył się we wschodniej sztuce walki – ninjutsu. Postanawiają stawić czoła złu, jakie czai się w Nowym Yorku. Odkrywają istnienie ich nowego nemezis – Barona Draxum, z czasem powraca znany z poprzednich serii Klan Stopy.