Premierowe odcinki Tom i Jerry Show od 15 kwietnia w Boomerangu

  • Telewizja
Autor: mbog

15 kwietnia telewizja Boomerang rozpocznie emisję nowego sezonu „Tom i Jerry Show”. Para zabawnych postaci popisze się kolejnymi pomysłowymi psotami, a także przeżyje emocjonujące spotkania z potężnymi potworami.

Choć Tom i Jerry nieustannie drą ze sobą koty, to zdaje się, że lubią spędzać wspólnie czas. W nadchodzącym sezonie serialu futrzaki zaskoczą widzów Boomeranga nowymi przygodami. Widzom nie zabraknie powodów do śmiechu, ale też dreszczyku emocji.

Tym razem bohaterowie opuszczą przydomowy ogródek i spotkają wiele niezwykłych stworzeń. Tom zaprzyjaźni się z potworem z Loch Ness i wspólnie z nim zorganizuje najazd na wioskę myszy. Kiedy indziej odważny Jerry zmierzy się z olbrzymim yeti. Dojdzie też do tego, że para kreskówkowych zawadiaków połączy siły w walce z przerażającym wilkołakiem.

Ponadto już 10 kwietnia na stronie internetowej kanału pojawi się bezpłatna gra z serii Tom i Jerry pt. „Sztuka rysowania”, dzięki której dzieci poznają tajniki tworzenia wyjątkowych dzieł.

Czwarty sezon „Tom i Jerry Show” będzie można oglądać od 15 kwietnia, od poniedziałku do piątku o godzinie 17:30 w Boomerangu.

Logo Boomerang

Boomerang

Kanał dziecięcy należący do Turner Broadcasting System. Stacja kieruje swoje programy do dzieci w wieku 4-7 lat. Boomerang prezentuje lekką i pełną humoru rozrywkę ze znanymi bohaterami. Na antenie stacji można zobaczyć przygody między innymi: Królika Bugsa i Strusia Pędziwiatra.