Nowy program „Poza cywilizacją” od października w Discovery Channel

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mbog

Telewizja Discovery Channel pokaże bohaterów, którzy świadomie wybrali funkcjonowanie poza cywilizacją. Żyją blisko natury, często nie mają dostępu do telefonu, prądu, a nawet bieżącej wody.

Program „Poza cywilizacją” to historia sześciu wyjątkowych osób, które znalazły własne sposoby na przetrwanie. Pierwszą z nich jest Krzysztof. Kiedyś był antykwariuszem, a teraz zyskał przydomek „Króla Biebrzy”. Od kilku lat mieszka w lesie, a jego jedyne towarzystwo stanowi 20 psów i kilka innych zwierząt. Bohaterami serii są również są również Ania i Bartek. Żyją na leśnej polanie pod Koszalinem w własnoręcznie ocieplonej starej przyczepie.

Widzowie Discovery Channel poznają także Adama, który mieszka w drewnianej chacie na zupełnym odludziu w Beskidzie Żywieckim. Natomiast pod Rzeszowem ekipa programu spotkała Marcina. Swoją chatę zbudował ze słomy i gliny. Chcąc mieć stały dostęp do wody, opracowuje kolejne systemy zbierania i filtracji deszczówki. Twórcy odwiedzili również pierwszego perkusistę zespołu Dżem – Michała Giercuszkiewicza. Po szalonym okresie życia rock’n’rollowca zaszył się w Bieszczadach i od 30 lat stacjonuje na tratwie na jeziorze Solińskim.

Gier - Poza cywilizacją
„Gier” w „Poza cywilizacją – fot. Discovery Channel

Serię „Poza cywilizacją” będzie można oglądać w niedziele o godzinie 12:00 w Discovery Channel, od 20 października. W sierpniu telewizja TVN pokazała prapremierowo pierwszy odcinek.