Totalna Porażka: Przedszkolaki

Nowy sezon serialu „Totalna Porażka: Przedszkolaki” w Cartoon Network

mbog

Bohaterowie „Totalnej Porażki” to grupa nastolatków, którzy biorą udział w animowanym show. O tym, jacy byli w dzieciństwie opowiada serial „Totalna Porażka: Przedszkolaki”. Nowy sezon już od 28 czerwca na Cartoon Network.

„Wyspa Totalnej Porażki” była parodią reality show w animowanej wersji. Od 2019 roku Cartoon Network emituje spin-off tej serii – „Totalna Porażka: Przedszkolaki”.

W najnowszych odcinkach Szef Norbert Hatchet pewnego dnia musi poszukać zastępstwa i na jeden dzień stery przejmuje jego mama. Czy może być lepsza okazja do wymigania się od przedszkolnych obowiązków? Duncan postanowi zrobić zupełnie nową listę zasad. Opiekun grupy nie będzie miał szczęścia w drugim sezonie. Przez przypadek zostanie także uderzony piłką podczas szkolnych zawodów. Niestety, w drodze do placówki jest już przedstawicielka kuratorium. Dzieciaki muszą wymyślić zastępstwo, aby szef nie stracił swojej pracy. Owen podejmie się tego zadania i przebierze za dorosłego. W kolejnych odcinkach Courtney, Owen i Izzy zorganizują wycieczkę w góry, a Beth przeniesie się do równoległego wymiaru.

Premiera drugiego sezonu „Totalna Porażka: Przedszkolaki” w poniedziałek, 28 czerwca w Cartoon Network. Emisja codziennie o godzinie 15:20.