Nowy sezon „Ślubu od pierwszego wejrzenia” od 26 lutego w Siódemce

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mbog

Wiosną widzowie TVN 7 zobaczą piąty sezon programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Bohaterami show są osoby, które do tej pory nie znalazły drugiej połówki, ale marzą o wielkiej miłości.

W programie „Ślub od pierwszego wejrzenia” eksperci na podstawie osobowości i preferencji osób znajdują idealnego partnera lub partnerkę. Po przeanalizowaniu tysięcy zgłoszeń, setkach rozmów oraz badań psychologowie Magdalena Chorzewska i Piotr Mosak, a także profesor Bogusław Pawłowski dobrali w tym sezonie trzy pary, które zobaczą się po raz pierwszy dopiero w Urzędzie Stanu Cywilnego gdzie wezmą ślub.

Następnie dnia para młoda i ich bliscy wezmą udział w hucznym weselu, podczas którego będą mieli okazję się poznać. Świeżo upieczeni małżonkowie, tak jak uczestnicy w latach ubiegłych, będą mieli 30 dni, żeby zdecydować, czy chcą pozostać w małżeństwie czy uważają, że eksperyment się nie powiódł i wnoszą o rozwód. Kamery przez cały czas będą śledzić losy małżeństw.

Premiera telewizyjna programu w piątek, 26 lutego o godzinie 20:30 w TVN 7. „Ślub od pierwszego wejrzenia” można oglądać w internecie, na stronie Player.pl.