Od 9 stycznia „Przegląd Sportowy” dwa razy w tygodniu

  • Prasa
  • Dzienniki
Autor: rafs

9 stycznia zostanie wprowadzona zmiana w cyklu wydawniczym „Przeglądu Sportowego”.

Od tego dnia gazeta będzie wydawana w piątki i poniedziałki. Wydanie piątkowe będzie miało 40 stron, natomiast poniedziałkowe 32. W obu przypadkach gazeta będzie mogła być rozszerzona o 8 stron, a będzie to uzależnione od wydarzeń sportowych.

Redakcja przy okazji ważnych imprez będzie przygotowywać wydania specjalne. Pierwsze z nich dotyczące tenisowego Australian Open (16 stron) ukaże się już 13 stycznia. Cena każdego z wydań „Przeglądu Sportowego” bez dodatków będzie wynosić 5 zł, a format gazety pozostaje bez zmian. Szefami działów „Przeglądu Sportowego” pozostają: piłkarskiego – Marcin Dobosz, innych sportów – Kamil Drąg, a dyrektorem artystycznym jest Cezary Piotrowski.

W poniedziałki i piątki czytelnicy najchętniej sięgali po „Przegląd Sportowy”, więc nawet nie zastanawialiśmy się w jakie dni będziemy go teraz wydawać. Zapewniamy, że treści będą atrakcyjne. Nie zabraknie newsów, aktualności, wywiadów, reportaży, relacji czy podsumowań wydarzeń. Mamy też podpisane umowy ze stałymi felietonistami, a także korespondentami z zagranicy. Nie rezygnujemy ze stron wynikowych i tych z programem telewizyjnym, gdyż wiemy, że są one bardzo ważne dla naszych czytelników. Nadal będziemy tworzyć gazetę ekspercką i nie zapomnimy o tzw. niszowych dyscyplinach sportumówi Paweł Wołosik, redaktor naczelny „Przeglądu Sportowego”.

„Skarb Kibica” zostaje

„Przegląd Sportowy” nadal będzie wydawał swoje „Skarby Kibica”. 9 stycznia czytelnicy zobaczą egzemplarze dotyczące MŚ w piłce ręcznej mężczyzn, a pod koniec stycznia o wiosennej rundzie Ekstraklasy.