omediach.info w nowej odsłonie. „Odświeżony wygląd, ale też nowe funkcjonalności”

  • Felietony
Autor: mtom

To już rok! omediach.info obchodzi swoje 1. urodziny. Z tej okazji ruszyła nowa odsłona naszego portalu, jeszcze lepiej dopasowana do obecnie obowiązujących standardów w sieci.

Najważniejszą zmianą jest postawienie na większe wyróżnienie poszczególnych treści. Duże, wyraźne zdjęcia przy najważniejszych informacjach, poszczególne działy zyskały kolorowe akcenty wyróżniające się spośród dotychczasowej bieli. Wyraźne oznaczone zostały artykuły zawierające materiały wideo, a najciekawsze opinie wypowiadających się dla nas dziennikarzy otrzymały swoje stałe miejsce.

Nowe omediach.info to nie tylko odświeżony wygląd, ale też nowe funkcjonalności. Od teraz, poza newsletterem i kontach na social media, czytelnicy mogą dowiedzieć się o najnowszych aktualnościach z mediów poprzez powiadomienia w przeglądarce. Wystarczy kliknąć w tzw. „dzwonek” w prawym dolnym rogu ekranu. Poza tym, każdy z naszych autorskich cykli został wyraźnie wyodrębniony od felietonów i posiada swoje własne miejsce na stronie głównej. Dzięki temu czytelnicy jeszcze szybciej odnajdą interesującą publicystykę wśród pozostałych artykułów.

Z okazji 1. urodzin chciałbym podziękować całej redakcji, która codziennie przekazuje dla Was najciekawsze informacje z mediów. Podziękowania należą się również osobie, bez której portal omediach.info w tej formie nie powstałby w 2018 roku. To Krzysztof Machajski – osoba, która z entuzjazmem przyjęła pomysł stworzenia takiego miejsca w sieci, wsparła niezbędnymi osobami, hostingiem i przez niemal rok pełnił obowiązki redaktora naczelnego. Dziękuję. Ten felieton skończę dokładnie tak jak zrobił to Krzysztof 1 lutego 2018 roku: Do zobaczenia codziennie na omediach.info!