Onet uruchomił „Studio wyborcze 2023 na żywo”

  • Internet
  • Onet
Autor: rafs

Już 15 października Polacy wybiorą posłów i senatorów. Programy dotyczące wyborów będzie można oglądać również w serwisie Onet.pl.

Portal należący do Ringier Axel Springer Polska uruchomił wielogodzinne „Studio wyborcze 2023 na żywo”. Tematy związane z wyborami pojawiają się w programach wideo Onetu już od godz. 7:55 w ramach Onet Rano. Od godz. 10:00 aż do wieczornego pasma wideocastów użytkownicy Onetu będą mieli dostęp do wielogodzinnego programu wyborczego, w którym znajdą się m.in. specjalne wydania Onet Opinie Debata, Raportu wyborczego prowadzonego przez Marcina Zawadę, programu Onet Europa z Dorotą Bawołek, a także debaty Newsweeka, Faktu i Onetu. W ramach debat będą poruszane kwestie społeczne, gospodarcze, ekologiczne czy sprawy młodych wyborców.

Codzienny, wielogodzinny stream wyborczy to coś wyjątkowego w polskim internecie.W ramach grupy Ringier Axel Springer Polska łączymy siły najlepszych marek mediowych, tworząc serwis oraz streaming audio i wideo, który daje czytelnikom rzetelny i pełnyogląd tego, co dzieje się w kampanii wyborczej.Program ten będą współtworzyć też nasi partnerzy,m.in.TVN24 i Radio Nowy Świat  –mówi Bartosz Węglarczyk, redaktor naczelny Onetu

15 października na stronie głównej Onetu będzie transmitowany Wieczór wyborczy przygotowany przez dziennikarzy Onetu i Newsweeka. Program będzie można również oglądać na profilach redakcji w mediach społecznościowych. 

Onet uruchomił radio internetowe

We wrześniu uruchomiono także Radio Onet z codzienną ramówką przygotowaną specjalnie z okazji nadchodzących wyborów parlamentarnych. W ramówce Radia Onet na wybory można znaleźć między innymi tematy polityczne: na żywo z codziennego programu Onet Rano, poświęcone wyborom programy wideo w wersji audio przygotowane przez dziennikarzy RASP, transmisje konwencji wyborczych, konferencji prasowych partii politycznych, informacje dotyczące kampanii wyborczej i polityki, archiwalne odcinki podcastów oraz premiery odcinków Stanu Wyjątkowego i specjalnych wydań Raportu międzynarodowego, a także wywiady z programu Onet Opinie: archiwalne oraz odcinki programu na żywo. Radia można słuchać w aplikacji Onet Audio, na stronie głównej Onet.pl i na stronie wybory.onet.pl