Otwarte okno kanałów CANAL+ i TeenNick w Polsat Box. W jakim pakiecie?

  • Telewizja
  • Polsat Box
Autor: mbog

10 grudnia do oferty Polsat Box włączonych zostanie 8 nowych kanałów. Będą to m.in. CANAL+ Domo, Ale Kino+, MiniMini+ i TeenNick.

Właściciel Polsat Box potwierdził nasze informacje o dołączeniu do oferty platformy kanałów Grupy CANAL+. 10 grudnia w ofercie pojawi się również telewizja dla młodzieży – TeenNick. Wspomniane stacje zostaną udostępnione bezpłatnie do 15 stycznia w ramach tzw. „otwartego okna”.

Po zakończeniu okresu promocyjnego wszystkie nowości będą dostępne w ramach pakietu L w telewizji satelitarnej i kablowej IPTV, a TeenNick promocyjnie także w pakiecie M. Stacje z treściami dla najmłodszych – TeenNick, MiniMini+, TeleTOON+ – będzie można również zamówić w ramach opcji dodatkowej Dzieci.

TeenNick w pakiecie Polsat Box Go Premium

Tego samego dnia do pakietu telewizji internetowej Polsat Box Go Premium dołączy stacja grupy ViacomCBS – TeenNick. Natomiast wszystkie nowe pozycje, z wyjątkiem kanału Ale Kino+, będzie można dodatkowo oglądać na urządzeniach mobilnych w serwisie Polsat Box Go tylko w ramach swojego pakietu TV. Telewizję filmowo-serialową będzie dostępna wyłącznie za pośrednictwem telewizji satelitarnej lub kablowej IPTV.

AleKino+
Stacja Ale Kino+ nie będzie dostępna w Polsat Box Go – fot. CANAL+

Nowe kanały a stara pakietyzacja

Wielu abonentów Polsat Box wciąż posiada ofertę według starej pakietyzacji („Mini”, „Familijny”, „Max” itd.). Z informacji uzyskanych przez omediach.info wynika, że stacje Grupy CANAL+ nie zostaną dołączone do starych pakietów. Natomiast TeenNick będą mogły oglądać osoby posiadające pakiet „Familijny Max” lub wyższy.

Stacje Canal+ będą dostępne tylko w ramach nowej pakietyzacji, ale oczywiście umożliwiamy abonentom płynne przejście na nowe oferty, a kanał TeenNick – także w pakiecie Familijnym Max w poprzedniej pakietyzacji – powiedziała Olga Zomer, rzecznik prasowa Cyfrowy Polsat S.A w rozmowie z omediach.info.