Pakiet TVN International przez 15 dni za darmo w osiemnastu krajach Europy

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mbog

Pakiet TVN International, dostępny za pośrednictwem Player.pl, rozszerzono o dostęp do treści TVN Discovery Polska w opcji VOD. Ponadto z oferty mogą skorzystać mieszkańcy sześciu kolejnych państw: Holandii, Danii, Szwecji, Finlandii, Irlandii i Hiszpanii.

Pakiet TVN International umożliwia legalny i bezpośredni dostęp online do portfolio TVN Discovery Polska za granicą. Do tej pory obejmował on wyłącznie dostęp do treści z trzech kanałów na żywo: ITVN, ITVN Extra oraz TVN 24. Wraz z rozszerzeniem dostępu o kolejne rynki ofertę wzbogacono o bibliotekę VOD z programami i serialami TVN Discovery Polska.

Potrzeby i oczekiwania widzów naszych kanałów zmieniają się dynamicznie. Taka musi być też oferta TVN International. Rozszerzenie jej o możliwość korzystania z opcji VOD było dla nas naturalnym kierunkiem. Już dziś użytkownicy mogą oglądać filmy, seriale i programy wybrane spośród naszych najlepszych produkcji, jednak wkrótce zamierzamy rozszerzyć bibliotekę także o produkcje zewnętrzne, zakupione specjalnie dla zagranicznej widowni – powiedział Tomasz Parfienowicz, dyrektor działu strategii komercyjnej i międzynarodowej dystrybucji.

Na użytkowników pakietu TVN International czekają produkcje, takie jak: „Pod powierzchnią”, „Pułapka”, „Top Model”, „Mam Talent!”, „Kuchenne rewolucje”, „Kuba Wojewódzki” i „Na Wspólnej” oraz nowy serial „39 i pół tygodnia”.

Niedawno rozszerzyliśmy dostęp do serwisu player.pl o 11 krajów, teraz – o kolejne 6. Zależy nam, aby sukcesywnie rozwijać usługę i poszerzać grono państw, w których jest ona dostępna. Pakiet TVN International obejmuje teraz nie tylko kanały na żywo, ale także bogatą bibliotekę treści na żądanie. Dzięki naszej platformie Polacy za granicą dostają dostęp do najlepszych filmów, seriali i programów rozrywkowych z rodziny TVN Discovery Polska w dowolnym miejscu i czasie – poinformował Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający player.pl.

Koszt pakietu TVN International w ofercie promocyjnej wynosi 50 złotych. Z okazji 15. urodzin kanału ITVN widzowie ze wszystkich krajów z dostępem do pakietu mogą wypróbować tę usługę za darmo przez okres aż 15 dni. Szczegóły można znaleźć na stronie oferty.