Paulina Drażba wróciła do TVP

mtom

Paulina Drażba od sierpnia br. ponownie pracuje w Telewizji Polskiej. Została gospodynią showbiznesowej części „Pytania na Śniadanie”’ pt. „Czerwony dywan”. To powrót dziennikarki do TVP po pięciu latach.

Od marca 2020 roku pełniła funkcję dyrektora kontentu oraz główną twarz stacji Red Carpet TV. Prowadziła tam cotygodniowy program „Kulisy showbiznesu okiem Pauliny Drażby”. Od 2015 do 2020 była związana z Grupą Polsat, gdzie była gospodynią „Zoom na Miasto” w Polsat Cafe. W 2019 roku były plany, aby Drażba poprowadziła nową odsłonę programu „Na tapecie”, nadawca jednak wycofał się z tego pomysłu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

To jeden z najlepszych programów, jakie mam przyjemność prowadzić. A że wszystko zaczęło się ponad 15 lat temu…mam porównanie:) W każdą sobotę o godz. 17:30 zabieram Was za kulisy świata filmów, seriali i telewizji. Co dzieje się na planie zanim padnie hasło: KAMERA! AKCJA!? O tym opowiadają moi wspaniali goście. Miałam już przyjemność rozmawiać z Iloną Łepkowską, @monikasobien , @robert.gorski.official , @bagins.baggins , @sebastian.cybulski , @agnieszkagrochowska_official , a już w najbliższy piątek spotkam się z @olgaboladz_official i @jan_komasa . Super, że jesteście❤️ Do zobaczenia na antenie @redcarpetpolska❣️ #film #cinema #cinematography #theatre #actress #actor #actorslife #actors #filmmaker #camera #action #festival #filmmaker #filmphotography #filmmaking

Post udostępniony przez Paulina Drażba (@paulinadrazba)

Paulina Drażba karierę zawodową rozpoczynała jako 17-latka w suwalskim Radiu 5. Następnie prowadziła programy młodzieżowe, muzyczne i teleturnieje w Telewizji ITV. Potem pracowała w Superstacji, aż w 2006 roku trafiła do TVP. Zaczynała od Wiadomości, po roku trafiła do telewizyjnej Dwójki, gdzie przez 8 lat pracowała jako reporterka i prezenterka m.in. „Pytania na śniadanie”.