Rusza Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych. Transmisje w Eurosporcie i w Playerze

rafs

W środę rozpoczyna się kolejny sezon Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych. W prestiżowych rozgrywkach wystąpi Łomża VIVE Kielce. Każdy mecz mistrzów Polski transmitowany będzie w Eurosporcie. W serwisie player.pl dostępne będą na żywo i na żądanie wszystkie spotkania Ligi Mistrzów kobiet i mężczyzn oraz Ligi Europejskiej.

Łomża VIVE Kielce w czwartek rozpocznie rywalizację w grupie B Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych. 16-krotni mistrzowie Polski zmierzą się z Dinamem Bukareszt. Oprócz zespołu z Rumunii rywalami drużyny z Kielc będą obrońcy tytułu, czyli Barcelona Handbol, a także Paris Saint-Germian, Flensburg-Handewitt, Telekom Veszprem, FC Porto Sofarma i Motor Zaporoże.

Transmisja spotkania Dinamo Bukareszt – Łomża VIVE Kielce w czwartek, 16 września o godzinie 18:40 w Eurosporcie 1 i w Playerze.

Eurosport wyłącznym nadawcą rozgrywek EHF w Polsce do 2026 roku

W ubiegłym roku Eurosport pozyskał wyłączne prawa do transmitowania w Polsce rozgrywek kobiet i mężczyzn w europejskich pucharach w piłce ręcznej, czyli Ligi Mistrzów, Ligi Europejskiej i Pucharu EHF. Stacja nabyła również wyłączne prawa do mistrzostw Europy kobiet i mężczyzn w latach 2022, 2024 i 2026.