„Planeta Singli. Osiem historii” od 19 listopada w CANAL+ Premium i Canal+ online [WIDEO]

  • Telewizja
  • Canal+
  • Serwisy wideo
Autor: mbog

Już 19 listopada odbędzie się premiera utrzymanej w konwencji komedii serii „Planeta Singli. Osiem historii”. To osiem osobnych, uniwersalnych historii o miłości, która nie zna granic wieku.

Serial prezentuje osiem portretów współczesnego świata miłosnych wzlotów i upadków. Każdy z odcinków stanowi zamkniętą całość, a bohaterów różni wiek, pochodzenie czy motywacja do poszukiwań drugiej połówki online. Łączy ich za to jedno – chęć znalezienia miłości. To właśnie te, czasem słodko-gorzkie, czasem bawiące do łez lub wzruszające opowieści są bliskie prawdziwemu życiu.

Pierwszy odcinek opowiada historię Klary (Izabela Kuna) i Rafała (Bartłomiej Topa), którzy poznali się jeszcze w ogólniaku. Niespodziewanie, bez słowa wyjaśnienia mężczyzna prosi ją o rozwód. Zrozpaczona kobieta, chcąc odzyskać męża i wzbudzić w nim zazdrość, postanawia udawać, że ma nowego kochanka (Piotr Witkowski). Areną dla jej intrygi staje się zjazd absolwentów liceum, w którym poznali się i pokochali Klara i Rafał.

Planeta singli. Osiem historii
Planeta singli. Historia pierwsza: Zjazd absolwentów – fot. Canal+/Paweł Drabik

W kolejnych opowieściach widzowie poznają postacie, w które wcielają się m.in. Marianna Linde, Zofia Wichłacz, Antoni Królikowski, Mateusz Damięcki, Filip Pławiak i Jan Sobolewski. Pojawią się również zagraniczni aktorzy, tacy jak: Sallie Harmsen, Vitalik Havryla oraz Zdeněk Piškula. „Planeta Singli. Osiem historii” jest międzynarodową koprodukcją CANAL+, Gigant Films i Grupy M7.

Premiera serii w piątek, 19 listopada o godzinie 21:00 na antenie CANAL+ Premium i CANAL+ 4K Ultra HD, a także w serwisie Canal+ online.