Platforma Max zaprezentowała pakietyzację i jej ceny. Co z użytkownikami Playera i HBO Max?

  • Internet
  • Serwisy wideo
Autor: rafs

Platforma Max rusza 11 czerwca. Tydzień przed startem Warner Bros. Discovery zaprezentowało pakietyzację i ceny obowiązujące w Polsce.

W komunikacie z wtorku, 4 czerwca zaprezentowano ceny pakietów platformy Max. Oferta platformy będzie się składała z trzech głównych pakietów.  Będą to Podstawowy, Standardowy oraz Premium – z możliwością wykupienia subskrypcji miesięcznej lub rocznej. Po upływie jednego roku od zakupu subskrypcji rocznej, zostanie ona automatycznie przedłużona w subskrypcję miesięczną w cenie obowiązującej dla danego pakietu miesięcznego.

Ile kosztują pakiety Max?

Pakiet Podstawowy będzie na platformie Max kosztował 19,99 zł miesięcznie lub 199 zł rocznie. Będzie to pakiet z reklamami. Według komunikatu, będzie on oparty na podobnym mechanizmie jak w przypadku oferowanego Playera z reklamami. Użytkownicy będą mogli oglądać treści na dwóch urządzeniach jednocześnie. Dostaną również możliwość oglądania kanału TVN HD.

Za Pakiet Standardowy trzeba będzie zapłacić 29,99 zł miesięcznie lub 299 złotych za rok. Tutaj jednak treści nie będą przerywane reklamami.  Dostęp będzie podobny jak w przypadku Pakietu Podstawowego, to jest na dwóch urządzeniach. Będzie za to można pobrać do 30 tytułów, aby oglądać je offline. Oprócz TVN HD, posiadacze zyskają także kanały HBO (HBO, HBO2, HBO3). Najdroższy będzie Pakiet Premium – 49,99 zł miesięcznie lub 499 zł rocznie.Zaoferuje on dostęp do treści 4K z dźwiękiem Dolby Atmos. Jest ponadto możliwość pobrania do 100 dostępnych tytułów, w tym 30 filmów, aby oglądać je offline (obowiązują ograniczenia).

Dodatkiem do pakietów ma być oferta Kanały TV + Sport w cenie 20 złotych miesięcznie. Użytkownik ma zyskać dodatkowe 25 kanałów na żywo, a także najważniejsze wydarzenia sportowe, w tym z tenisowych Wielkich Szlemów, Pucharu Świata w skokach narciarskich, Speedway Grand Prix, kolarskich wielkich tourów, wyścigu 24h Le Mans i wielu więcej. Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024 mają być dostępne bez posiadania dodatkowego pakietu.

Tu jest co oglądać! Tak właśnie brzmi hasło platformy Max w Polsce. Ale to coś więcej niż hasło – to obietnica, którą składamy naszym użytkownikom. W Max tworzymy przestrzeń, w której każdy znajdzie coś wyjątkowego dla siebie. Trzy bazowe pakiety subskrypcyjne i jeden dodatkowy dostępne będą w świetnych cenach, już od 19,99 zł miesięcznie. Otworzą one naszym użytkownikom drzwi do niezliczonych godzin najlepszej rozrywki w każdej kategorii tematycznej mówi Maciej Gozdowski, Group Vice President – Streaming w Warner Bros. Discovery w Polsce

Co z użytkownikami Playera i HBO Max?

Dla użytkowników Playera i HBO Max zastanawiające jest to, co otrzymają w ofercie od portalu Max. W komunikacie portal Max poinformował, że obecni użytkownicy Playera  będą mieli możliwość skorzystania z przygotowanej dla nich promocji na pakiety subskrypcji. Klikając tutaj można zapisać się do oferty. Należy podać tam adres, na który zarejestrowane jest konto w Playerze.

W przypadku użytkowników HBO Max przez dostawcę usługi telewizyjnej (tu: partnerów), należy się z nim skontaktować, by dowiedzieć się o ofercie w przypadku platformy Max. Natomiast gdy są to użytkownicy HBO Max, to zachowają swój wcześniejszy plan subskrypcji, cenę usługi, cechy i funkcjonalności platformy, w tym profile, historię oglądania i tytuły w sekcjach „kontynuuj oglądanie” i „moja lista”. Subskrybenci HBO Max będą musieli pobrać nową aplikację oraz zalogować się na swoje konto.

Max rusza 11 czerwca – co w ofercie?

Platforma Max rusza 11 czerwca w Polsce, Holandii, Monako i Francji. Wcześniej, bo w większości Europy portal zadebiutował już 21 maja. Dostępne będą treści od różnych dostawców usług medialnych, w tym katalog produkcji Max Original, sekcja kultowych tytułów HBO, a także obszerna biblioteka TVN z ulubionymi treściami widzów.

W serwisie Max 17 czerwca swoją premierę będzie miał drugi sezon serialu “Ród Smoka”. Również będzie obecny lokalny kontent. Premierowy serial “Przesmyk” w reżyserii Jana P. Matuszyńskiego z Leną Górą w roli głównej, produkcja “Lady Love” pokazująca historię kobiety, która odniosła międzynarodowy sukces w branży od zawsze zdominowanej przez mężczyzn czy nowy sezon “Odwilży” to tylko początek. W serwisie Max będzie można zobaczyć także premierowy i ostatni sezon serialu “Skazana” z Agatą Kuleszą w roli głównej.