Polsat i TV4 w ofercie Canal+online

  • Telewizja
  • Platforma Canal+
  • Polsat
Autor: rafs

W poniedziałek, 12 września usługa streamingowa Canal+ online dodała do swojej oferty  Polsat i TV4 w jakości HD.

Kanały Grupy Polsat Plus, Polsat i TV4 są dostępne dla posiadaczy pakietów Canal+online, bez względu na to, jaki pakiet posiadają – za 29 (tańszy, bez kanałów sportowych) czy 49 zł. Kanały Polsat i TV4 nie będą dostępne w usłudze Canal+ online dla abonentów oferty satelitarnej CANAL+ oraz dla klientów korzystających z serwisu Canal+ za pośrednictwem innych operatorów.

Czym jest Canal+ online?

Canal+ online to serwis streamingowy oferujący tysiące godzin seriali i filmów na życzenie oraz sport i informacje na żywo na kanałach telewizyjnych. W serwisie można zobaczyć m.in. najlepsze oryginalne produkcje Canal+, takie jak „Minuta Ciszy”, „Belfer” czy „Żmijowisko”. Z CANAL+ online można przeżywać również największe sportowe emocje, oglądając mecze PKO BP Ekstraklasy, Premier League, LaLiga Santander, PGE Ekstraligi, NBA czy śledzić sukcesy Igi Świątek w cyklu turniejów WTA.

Polsat i TV4 nadal dostępne w Polsat Go

Kanały Polsat i TV4 można oglądać bezpłatnie w Polsat Go. Tam, po zalogowaniu należy wejść w podstronę Kanały TV, kliknąć Polsat lub TV4 i nacisnąć przycisk „Oglądaj”. W playerze można sprawdzić program telewizyjny, zmienić głośność, powiększyć okno odtwarzania na pełny ekran i zmienić jakość odtwarzanego materiału.