Harmonogram spotkań

Polskie drużyny w drugiej rundzie eliminacji do Ligi Europy UEFA

  • Telewizja
  • Polsat Box
Autor: mbog

26 lipca i 2 sierpnia odbędą się mecze w ramach drugiej rundy eliminacji do Ligi Europy UEFA. O udział w europejskich rozgrywkach walczą trzy polskie zespoły: Jagiellonia Białystok, Lech Poznań i Górnik Zabrze. Transmisje spotkań będzie można zobaczyć na antenach Telewizji Polsat.

Jagiellonia Białystok – Rio Ave

Białostocka drużyna rozpoczyna walkę o udział w Lidze Europy UEFA. Pierwszym zespołem, z którym piłkarze Jagiellonii będą musieli się zmierzyć, jest portugalskie Rio Ave. Transmisja z tego wydarzenia od 19:20 w Polsacie Sport i Super Polsacie (kanał ogólnodostępny). Dodatkowo o 18:30 na antenie Polsatu Sport ruszy przedmeczowe studio. Rewanżowe spotkanie odbędzie się tydzień później o 21:00.

Górnik Zabrze – Trencin

Czwarta drużyna Ekstraklasy w sezonie 2017/18 w drugiej rundzie eliminacji zmierzy się ze słowackim klubem z Trenczynu. To spotkanie transmitować będzie Polsat Sport Extra. Mecz rozpocznie się o 20:00, a transmisja w telewizji ruszy 5 minut wcześniej. 2 sierpnia o godzinie 17:30 na stadionie Spartaka Myjava odbędzie się rewanżowe spotkanie.

Szachcior Soligorsk – Lech Poznań

Drużyna z Poznania drugą rundę eliminacji rozpocznie na wyjeździe – na Białorusi.  Pierwszy mecz rozpocznie się 26 lipca o godzinie 19:30 w Soligorsku. Rewanżowe spotkanie, które odbędzie się 2 sierpnia o 20:45 pokaże Polsat Sport i Super Polsat (kanał ogólnodostępny). Przedmeczowe studio na sportowej antenie Polsatu ruszy już o godzinie 20:00.

Liga Europy na antenach Polsatu

Od najbliższego sezonu prawa do transmisji Ligi Europy posiada Telewizja Polsat. Nadawca zapowiedział uruchomienie dwóch nowych kanałów premium oraz czterech dodatkowych serwisów z transmisjami meczów piłkarskich. Wcześniej Ligę Europy UEFA pokazywał Eurosport, Canal+ i TVP Sport.