Danzel jako Czesław Niemen

Poznaliśmy zwycięzcę 16. edycji show „Twoja twarz brzmi znajomo”

mab

13 maja dowiedzieliśmy się, kto wygrał 16. edycję „Twoja twarz brzmi znajomo”. Jurorów w finałowym odcinku zachwycił Danzel, który wcielił się w Czesława Niemena.

Danzel, czyli Johan Waem jest belgijskim piosenkarzem. Artysta największy rozgłos zyskał po premierze hitu „Pump It Up!”. W finale piosenkarz wcielił się w legendę polskiej muzyki – Czesława Niemena. Zaśpiewał utwór „Płonąca stodoła”.

To jest zaszczyt móc Ciebie oglądać, cieszyć się Twoją charyzmą. Twoje zwycięstwo z językiem polskim jest dla mnie niewiarygodne – oceniła Katarzyna Skrzynecka.

Drugie miejsce zajął Andrzej Kozłowski. Aktor w finale wcielił się w Luciano Pavarottiego, śpiewając „Nessun Dorma”. Na podium uplasowała się także Ania Rusowicz. W ostatnim odcinku zaśpiewała utwór „Something’s Got A Hold On Me” Etty James – matki gatunku R&B. Natomiast Viki Gabor zaprezentowała piosenkę „I Wanna Dance with Somebody” Whitney Houston, zajmując czwartą pozycję.

Widzowie w finale zobaczyli również pozostałą czwórkę uczestników. Pierwszy duet – Karolina Pisarek oraz Maciek Radel wcielił się w Britney Spears i Will.I.Am. Wykonali utwór „Scream And Shout”. Natomiast Ania Jurksztowicz oraz Patryk Cebulski zaśpiewali piosenkę „Timber” Pitbulla i Kesha.

Karolina Pisarek jako Britney Spears
Karolina Pisarek jako Britney Spears – fot. Polsat

Szesnasty sezon programu „Twoja twarz brzmi znajomo” można było oglądać w piątki o godzinie 20:05 w Polsacie.