Premierowe odcinki serialu „Ukryta prawda” od 28 lutego w TVN

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mab

Telewizja TVN już od 10 lat emituje serial paradokumentalny „Ukryta prawda”. W ponad 1000 odcinkach widzowie śledzili losy bohaterów oparte na prawdziwych historiach. Wiosną produkcja będzie emitowana o nowej porze.

Serial „Ukryta prawda” będzie można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 17:20. W dotychczasowym paśmie TVN będzie kontynuował emisję nowej produkcji „Bunt”.

„Ukryta prawda” – co w odcinkach?

Wiosną widzowie poznają między innymi 35-letniego Krzyśka i 25-letnią Anitę, którym rodzi się córeczka. Od trzech miesięcy nie są już razem, rozstali się po wielu kłótniach. Mężczyzna chce mieć jednak wpływ na wychowanie Zuzi. Anita nie jest zachwycona, że została matką. Ojcu nie podoba się, że była partnerka rzadko wychodzi z dzieckiem na spacer, widzi ją za to na imprezie z koleżankami. Krzysiek coraz bardziej zaniepokojony tym, że od paru tygodni nie widział córki, przychodzi do byłej partnerki i odkrywa, że w wózku jest lalka.

Bohaterką jednego z odcinków będzie 16-letnia Jadwiga, która nie jest w stanie dogadać się ze swoimi rodzicami, 60-letnią Elżbietą i 67-letnim Antonim. Jest późnym dzieckiem, denerwuje ją, że jej rodzice są staroświeccy, konserwatywni i nie rozumieją dzisiejszego świata, a ich jedynym hobby jest chodzenie do kościoła. W tle pojawi się konflikt sąsiedzki.

Wiosną pojawi się również historia 35-letniej Urszuli, która przespała się z Radkiem – kolegą z pracy. Miała wyrzuty sumienia i powiedziała o wszystkim mężowi. Błagała Adama, by jej nie zostawiał, bo go kocha. Mężczyzna postanowił dać jej drugą szansę. Od czasu zdrady nie jest jednak w stanie zapanować nad zazdrością. Któregoś dnia Adam wychodzi z domu i już nie wraca. Ulka odkrywa, że Radek wypytywał znajomych o Adama i zaczyna podejrzewać, że kochanek zrobił coś jej mężowi, żeby mieć u niej szansę.

Ukryta prawda
fot. TVN

„Ukryta prawda” od poniedziałku do piątku o godzinie 17:20 w TVN.