Program randkowy „40 kontra 20” od czerwca w TVN7 i na Player.pl

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mbog

Rozpoczęły się nagrania do pierwszej polskiej edycji programu „40 kontra 20”. Zdjęcia będą realizowane na greckiej wyspie Kreta. Premiera reality show w TVN7 i Player.pl planowana jest na czerwiec.

W najnowszym randkowym show „40 kontra 20” dwóch mężczyzn – starszy i młodszy – będzie rywalizować ze sobą o względy kilkunastu atrakcyjnych, pewnych siebie kobiet w różnych grupach wiekowych. W wyborze tej jedynej może liczyć się wszystko, lecz nie metryka. Kandydatki do serca panów to zarówno ambitne, nowoczesne, silne, dojrzałe kobiety jak i młode, wyzwolone, pewne siebie dziewczyny.

Droga do wielkiego finału, w którym każdy z mężczyzn zadeklaruje uczucie jednej wyjątkowej kobiecie, nie będzie prosta. Uczestniczki czeka szereg wyzwań, zadań i randek, podczas których będą musiały starać się o serce panów. Mężczyźni natomiast będą próbowali przekonać każdą z pań do swojego stylu życia. Bajecznie wygodnego i stabilnego albo pełnego przygód i nieprzewidywalności. Raz w tygodniu podczas eliminacji dwie uczestniczki będą musiały opuścić program.

„40 kontra 20” to nie tylko program o szukaniu swojej drugiej połówki. To również okazja, aby zburzyć stereotypy oraz przełamać tabu związane z różnicą wieku w związkach i poznać odpowiedź na pytanie – czy wiek w miłości odgrywa jakiekolwiek znaczenie? W programie, widzowie będą mogli zaobserwować także, jak ludzie o odmiennych doświadczeniach, stylach życia, zachowują się pod jednym dachem – informuje TVN Grupa Discovery w komunikacie prasowym.

W reality show biorą udział kobiety od 20 do 50 lat oraz mężczyźni w dwóch grupach wiekowych – poniżej 30 roku życia oraz powyżej 40. Za produkcję odpowiada Constantin Entertainment Polska.

Premiera w czerwcu w TVN7 i na Player.pl.