Przegląd Sportowy nie 6, a 5 razy w tygodniu. W ten piątek ze Skarbem Kibica Ekstraklasy

  • Prasa
  • Dzienniki
Autor: rafs

Spółka Onet-RASP zmniejsza liczbę dni, w które będzie publikowany Przegląd Sportowy. Od tej pory będzie to miało miejsce 5 razy w tygodniu – w piątki czytelnicy otrzymają wydanie Przegląd Sportowy Weekend.

W weekendowej, 40-stronicowej odsłonie Przeglądu Sportowego czytelnicy znajdą dodatek o piłce nożnej krajowej i zagranicznej. Na 24 stronach będą poruszone tematy, które dotychczas znajdowały się w „Ligowym weekendzie” i „Magazynie Lig Zagranicznych”, czyli zbiorze wywiadów, felietonów, opinii, analiz, ankiet i reportaży. W pierwszym weekendowym wydaniu pojawią się także informacje poświęcone lekkoatletycznym mistrzostwom świata, które odbędą się w amerykańskim Eugene.

Piątkowe wydanie Przeglądu Sportowego wraz ze Skarbem Kibica będzie dostępne w punktach sprzedaży w cenie 9,99 zł. Redaktorami prowadzącymi dodatku są Marcin Dobosz i Robert Piątek, a za jego przygotowanie graficzne odpowiada Cezary Piotrowski. Wydanie będzie dostępne w kioskach od piątku do niedzieli.

„Skarb Kibica Ekstraklasy” już w piątek

Na 108 stronach Skarbu Kibica dołączanego w najbliższy piątek do Przeglądu Sportowego i Faktu czytelnicy znajdą kompletne kadry zespołów, zdjęcia grupowe drużyn, stroje na sezon 2022/23, a także transfery z realnymi wycenami.

Skarb Kibica nigdy nie rozczarowywał naszych czytelników. Jednak kto stoi w miejscu, ten się cofa. Dlatego w tym roku wprowadziliśmy wiele zmian. Przede wszystkim powiększyliśmy objętość do 108 stron i zapewniliśmy lepszą przejrzystość. Tę spowoduje głównie mnóstwo infografik o wszystkich klubach (m.in. cała historia drużyny na jednym wykresie), część statystyczna lub czytelniejsze i bardziej intuicyjne oznaczenia. Kibic wszystko będzie miał w jednym miejscu, a wydanie będzie aktualne przez kilka miesięcy. Na 108 stronach będą wszystkie informacje potrzebne do tego, by z przyjemnością śledzić rozgrywki – zapowiada Paweł Wołosik, zastępca redaktora naczelnego Przeglądu Sportowego Onet.

Przegląd Sportowy jest wydawany od 1921 roku. Początkowo gazeta była wydawana raz w tygodniu.