Przegląd sportowy 12.08.2021

Przegląd Sportowy ze Skarbami Kibica o Bundeslidze i Premier League oraz dodatkiem podsumowującym Tokio 2020

mbog

Przegląd Sportowy ma dla czytelników kolejne, specjalne publikacje. Czytelnicy wraz z gazetą otrzymają dodatek o Tokio 2020 i zagranicznych ligach piłkarskich.

12 sierpnia wraz z Przeglądem Sportowym ukazał się dwunastostronicowy dodatek o tym, jak przebiegły Igrzyska Olimpijskie w Tokio. Dzień później do gazety zostanie dołączony „Skarb Kibica – Niemcy sezon 2021/22”. Natomiast w sobotę, 14 sierpnia „Skarb Kibica – Anglia sezon 2021/22”.

Skarby Kibica lig zagranicznych to flagowe wydawnictwa Przeglądu Sportowego i co roku na redakcyjnej skrzynce ląduje mnóstwo wiadomości od czytelników, dopytujących, czy się ukażą i kiedy. Możemy wszystkich zaniepokojonych uspokoić – oczywiście, że się ukazują, i jak zwykle przygotowują je nasi specjaliści od danych lig. Skarb Kibica ligi francuskiej już jest na rynku, teraz pora na kolejne. Za Niemcy odpowiadał zespół pod kierownictwem Macieja Szmigielskiego, który Bundesligę zna od podszewki w niemal każdej roli i brakuje tylko, żeby kiedyś w niej zagrał. Z kolei najlepszą reklamą Skarbu Kibica ligi angielskiej jest to, że wydanie prowadził Jarosław Koliński, nasz redakcyjny ekspert od Premier League, którego głos każdy sympatyk tej ligi zna z komentowanych przez niego meczów w telewizji – opowiada Marcin Dobosz.

W czwartek 12 sierpnia cena Przeglądu Sportowego wynosi 3,90 złotych, natomiast w piątek oraz w weekend (wraz ze Skarbami Kibica) cena będzie wynosić 6,90 złotych. Dodatek można kupić także w księgarni internetowej Literia.pl. W kolejnych tygodniach na rynek trafią „Skarby Kibica” dotyczące m.in. ligi hiszpańskiej i włoskiej.