Przemysław Białkowski pokieruje nowym serwisem technologicznym Interii

  • Internet
  • Interia
Autor: mtom

Od 6 października Interia.pl połączyła trzy dotychczas działające serwisy technologiczne („Nowe Technologie Interia”, „Menway” oraz „Geekweek” w jedną markę – „Geekweek”. Pracą nowej, połączonej redakcji kieruje Przemysław Białkowski, Dyrektor Działu Innowacje w Grupie Interia.

Na nowo powstałym portalu użytkownicy znajdą materiały dotyczące nowych technologii, nauki, lifestyle’u czy podróży. Internauci zobaczą również naukowe ciekawostki oraz informacje o popularnych gadżetach i innowacyjnych środkach transportu. Flagowym projektem serwisu jest cykl GeekExtra, w ramach którego ukazywane są autorskie materiały premium. Wśród nich są m.in. felietony, wywiady, reportaże, kompleksowe testy i recenzje urządzeń oraz aplikacji.

Szefem nowej redakcji jest Przemysław Białkowski, który dotychczas pracował w Polsat News przez 12 lat. Od września br. pełni funkcję dyrektora działu Innowacje w Grupie Interia.

Stworzyliśmy wspólny newsroom i budujemy markę nowego Geekweeka. Naszym punktem wyjścia jest serwis technologiczny, ale pokazujemy, że można być geekiem też w innych dziedzinach. Od najciekawszych dokonań człowieka po fascynujące zjawiska naturalne – zaspokajamy głód wiedzy i oprócz newsów proponujemy czytelnikom również dłuższe autorskie formy  – mówi Przemysław Białkowski, Dyrektor Działu Innowacje w Grupie Interia.