„Przyjaciółki” wróciły na plan zdjęciowy. Wkrótce 19. sezon serialu

  • Telewizja
  • Polsat
Autor: mab

7 grudnia rozpoczęły się prace na planie serialu „Przyjaciółki”. Do obsady produkcji dołączą między innymi Adam Zdrójkowski i Karol Dziuba.

W nowym sezonie widzowie dowiedzą się, jaką decyzję podejmie Patrycja, czy zaufa ponownie Wiktorowi. Zobaczą, jak będą układały się relacje pomiędzy Zuzą a Błażejem, czy uda im się stworzyć dom dla synów. Natomiast Anka i Paweł po różnych życiowych turbulencjach spróbują w końcu skupić się na sobie, swoim związku i cieszyć się życiem. Widzowie uzyskają również odpowiedź na pytanie: jak ułoży się współpraca Ingi z byłymi partnerami, a także czy otworzy się jeszcze na miłość i da szansę Konradowi.

Nowe odcinki z pewnością zaskoczą, wzruszą, momentami rozbawią, a przede wszystkim potwierdzą, że choć nie zawsze jest kolorowo, mając tak wspaniałe przyjaciółki u boku, można poradzić sobie z wszystkimi wyzwaniami i wyjść z najtrudniejszych życiowych zakrętów – informuje nadawca w komunikacie prasowym.

W serialu „Przyjaciółki” obok Małgorzaty Sochy, Joanny Liszowskiej, Anity Sokołowskiej, Magdaleny Stużyńskiej występują m.in. Bartek Kasprzykowski, Krzysztof Wieszczek, Adam Adamonis, Mateusz Damięcki, Paweł Deląg, Elżbieta Jarosik, Dorota Kolak oraz Marcin Korcz. W nowym sezonie do obsady dołączą także Adam Zdrójkowski, Karol Dziuba, Olga Sarzyńska i Marta Chyczewska. Producentem wykonawczym serialu według pomysłu Beaty Pasek jest Akson Studio. Autorkami scenariusza są Aneta Głowska, Magdalena Strzałkowska i Katarzyna Leżeńska.

Dziewiętnasty sezon „Przyjaciółek” w 2022 roku w Telewizji Polsat.