Radio RMF24 wydłuża pasmo na żywo

  • Radio
  • Grupa RMF
Autor: mbog

Radio RMF24 wprowadza trzecie pasmo i wydłuża program na żywo. Na antenie nadawany jest też nowy, wieczorny magazyn informacyjny podsumowujący dzień.

Od 6 września internetowe informacyjno-muzyczne Radio RMF24 nadaje program na żywo już od godziny 7:00. Pierwsza godzina programu to głównie zapowiedzi wydarzeń rozpoczynającego się dnia i przeglądy prasy.

Nowym pasmem jest wieczorny program – trwający od 17:00 do 21:00. Prowadzą go wymiennie prezenterzy RMF FM: Marcin Jędrych, Krzysztof Urbaniak, Daniel Dyk i Paweł Jawor. W programie pojawiają się rozmowy i specjalni gości. Wywiady dotyczą tematów kulturalnych, sportowych, rozrywkowych i muzycznych.

Marcin Jędrych
Jednym z prowadzących wieczorne pasma będzie Marcin Jędrych – fot. Grupa RMF

Po godzinie 21:00 nadawany jest ponad 20-minutowy magazyn „Podsumowanie dnia”, znany do tej pory jako podcast dostępny na platformie RMFon.pl. Codziennie w programie znajduje się bilans wszystkich najważniejszych wydarzeń z kraju i z zagranicy mijającej doby: politycznych, ekonomicznych, kulturalnych.

W nocy bez zmian nadawane są „Fakty” oraz powtórki najważniejszych relacji i rozmów z całego dnia.

Nowa „Popołudniowa Rozmowa”

Na antenę po wakacyjnej przerwie wróciły „Poranna Rozmowa” (8:02) i „Popołudniowa Rozmowa” (18:02) oraz sobotni „Gość Krzysztofa Ziemca” (8:31). Wszystkie wywiady emitowane są w Radiu RMF24 w pełnej wersji, czyli wraz z internetową dogrywką. „Poranną Rozmowę” prowadzi Robert Mazurek. Gospodarzami „Popołudniowej Rozmowy” jest w tym sezonie pięciu publicystów: Bianka Mikołajewska, Paweł Balinowski, Tomasz Terlikowski, Piotr Salak i Marek Tejchman.

Nadawca informuje też, że wkrótce w Radiu RMF24 pojawią się nowe pozycje weekendowe: podsumowania tygodnia i magazyny tematyczne.