Kto zdobędzie tytuł „Super Farmera”? Reality show „Farma” od stycznia w Polsacie

  • Telewizja
  • Polsat
Autor: mab

W zimowe wieczory Telewizja Polsat przeniesie widzów na sielską wieś położoną w leśnych ostępach Puszczy Noteckiej. Wczesnojesienne krajobrazy będzie można oglądać w nowym reality show „Farma”.

Kilkunastu odważnych „mieszczuchów”, rozpocznie swoją „sielską” przygodę. Jeśli ktoś z nich marzył o beztroskich wczasach pod gruszą, srogo się zawiedzie. Miejskich wygód będzie brakować, a na horyzoncie będzie migotać wizja całkiem nowych obowiązków, o których mieszczuchom nawet się nie śniło. Brak bieżącej wody, internetu, telefonu, codziennych miejskich wygód, a w zamian za to praca od świtu do nocy.

Nie zabraknie też pojedynków o przetrwanie a także zadań, które będą wymagały od nich trudnych decyzji, nie zawsze w zgodzie z ich charakterem. Jak informuje nadawca, już po wstępnej konfrontacji z warunkami panującymi na farmie okaże się, że nie wszyscy będą gotowi na to, co ich czeka. Aby wygrać program, mieszkańcy „Farmy” będą musieli ze sobą współpracować, sprawdzić swój instynkt przetrwania oraz siłę charakteru. Będę sojusze, kłótnie, intrygi ale też przyjaźnie, a także miłość.

Prowadzącymi show są Marcelina Zawadzka oraz Ilona Krawczyńska. Producentem wykonawczym programu jest Constantin Entertainment Polska.

Emisja programu od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00 w Polsacie, od 17 stycznia.