Wild Life

Reality show „Wild Life” również w TTV

mbog

W czwartek, 25 lutego telewizja TTV pokaże dwa pierwsze odcinki nowego reality show „Wild Life”. Produkcję można oglądać w serwisie Player.pl.

Dziesięciu nieznajomych – pięciu mężczyzn i pięć kobiet – spędzają dwa tygodnie na jednej z wysp Oceanu Atlantyckiego. Luksusowy hotel, piękne plaże, drinki z palemką. Na pierwszy rzut oka może to wyglądać na drogie wakacje, ale pod osłoną urlopu marzeń kryje się zacięta walka o wygraną, a także gra uczuć pełna niespodzianek.

W trakcie pobytu uczestnicy muszą wykonać szereg, czasem szokujących, zadań. Najważniejsza zasada to brak reguł. Uczestnicy nie wiedzą, co czeka ich za rogiem, ani czy przejście próby będzie równać się z dalszym pozostaniem w programie. Wszystkie wydarzenia obserwuje z oddali „Król Lew”, który surowym okiem ocenia swoich poddanych.

W programie biorą udział: 24-letnia Patrycja, 18-letnia Sonia, 26-letnia Emilia, 24-letnia Roksana i 20-letnia Klaudia, a także 22-letni Eryk, 24-letni Dominik, 29-letni Rafał, 26-letni Karol i 22-letni Adrian.

Program premierowo jest udostępniany w serwisie Player.pl od 11 lutego. Emisja dwóch pierwszych odcinków w czwartek, 25 lutego o godzinie 23:15 w TTV.