Telewizyjna Dwójka przypomni rosyjski serial „Cena wolności”

  • Telewizja
  • TVP
Autor: mbog

19 lipca widzowie TVP2 będą mogli obejrzeć pierwszy odcinek rosyjskiego serialu „Cena wolności”. Główną bohaterką produkcji jest Polina Lebiediewa, wychowanka księcia Alieksieja Gołowina.

Młoda dama korzysta z dobrodziejstw życia w bogatym majątku i jest najbardziej pożądaną kobietą w okolicy. Pewnego dnia książę organizuje bal, na którym Polina może znaleźć kandydata na męża. Podoba jej się Nikita Kazankow, syn generała. Jednak podczas zabawy zjawia się Siergiej, bratanek Gołowina – utracjusz, karciarz i hulaka. W jednej chwili sytuacja Poliny zmienia się diametralnie, a jej los od tej pory będzie niepewny.

Reżyserem serialu „Cena wolności” jest Dmitrij Czerkasow. W główną rolę wciela się Tatiana Babienkowa, młoda rosyjska aktorka. W pozostałych rolach występują: Władisław Wietrow, Oleg Mazurow, Iwan Dobronrawow, Ksienia Razina, Katarina Shpiring Władisław Abaszin, Artiom Kryłow.

Produkcja liczy 18 odcinków. Była emitowana latem 2020 roku na antenie TVP1. Premierowy odcinek oglądało ponad 2 milionów widzów, uzyskując przy tym udział w rynku na poziomie 15,2%. Stacja była liderem rynku w trakcie emisji serialu.

Serial „Cena wolności” będzie można oglądać od poniedziałku do czwartku o godzinie 21:15 w TVP2, od 19 lipca.

Aktualizacja

Telewizja Polska zmodyfikowała ramówkę TVP2. Serial „Cena wolności” będzie emitowany od 26 lipca, a nie jak wcześniej planowano od 19 lipca. W zamian stacja pokaże cykl „Lato, muzyka, zabawa. Wakacyjna Trasa Dwójki”.